2752
2734
عنوان

مامان بابام خیلی بی حیان .. حالم ازشون بهم میخوره .. من فقط ۱۶ سالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1954 بازدید | 75 پست

میگن زنو شوهر حتی پیش نوزادم نباید کاری کنن

چه برسه به ی نوجوون

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
منم از وقتی چشم باز کردم بابا مامانم باهم حموم میرن.تنها چیزی که بش فکر نکردم اینه که بی حیان😐زن و ...

تربیت جنسی اگه مطالعه کرده باشی خیلی مهمه

و شاید رو شما تاثیر نزاره ولی رو ۹۵ درصد بچه قطعا تاثیر میزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یه دوستی داشتم هرشب صدای رابطه مامانش اینا اذیتش میکرد، حالا من خونشون رفته بودم فاصله اتاق مامانش باباش تا اتاق اینو اتاق داداشش کلی زیاد بود، از قصد یه طوری مثل حیوانات جفتگیری میکردن که صداش از اونور سالن به اینور سالن برسه، چون خونه ی بزرگی داشتن و اتاق پدر مادر یه ضلع و بچها ضلع روبه رویی بودن. فکر کنم یه سریا خوششون میاد صداشون به بچهاشون برسه فانتزیشونه

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
ممنونم عزیزم من هیچوقت راه پدرمادرمو نمیرم دور از جون خیلی احمقن  ولی کارشون از بچگی داره اذی ...

اینکه باهم حموم میرن اصلا بد نیست.اما اینکه چیزای دیگه رو رعایت نمیکنن این بده

چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

وقتی میگیم خیلیا لیاقت پدر مادر شدن ندارن منظورمون فقط از لحاظ مالی نیست از نظر شعور و حیا هم هست که متاسفانه بعضیا ندارن 

💔💔

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

هعییی چقدر از این ادمایی که خودشونو به نفهمی میزنن بدم میاد

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
مامان منم میرفت پشت بابامو کیسه بکشه 😁😁اخ یادش بخیر چقدرم کیسه لازم میشد زود به زودا 

حالا اگه به یه بهونه ای برن اوکیه

مامان من یه راست لخت میشه میره حموم پیش بابام

من حالا خیلی خیلی مواظبم دخترام نفهمن اما دخترم ۱۷ سالشه رشته اش تجربی... چند روز قبل میگه مامان میدونی تو کتابمون چی خوندیم گفتم چی ....گفت در مورد اسپرم و تخمک و ....خوندیم گفتم عزیزم دیگه بچه که نیستی ماشاالله بزرگ شدی اینجور چیزارو میفمی دیگه

2706