2752
2734

میخوام ضرری نکنم و زود به درامد بزسم کلی قسط دارم نمیدونم باهاس چه کاری راع بندازم ....

خواستم ماشین سنگین بگیرم و بدم ی راننده مطمعن کار کنه  ولی ایقدر گرونه که با این پول نمیشه کازی کرد

اتفاقا منم داشتم تحقیق میکردم 

همسرم ماشین سنگین داشت  که نابود شد الان که دیگه نمی‌تونیم بخریم. دنبال یه کار دیگه هستیم. بعضی ها میگن کافه خوبه. ولی دست زیاد شده 

ومصالح ساختمانی پرس و جو کردیم میگن بابک میلیارد میشه

«ِ وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجا ِ وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدْرا»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماشین حمل آب هم میگن خوبه. مخصوصا تابستونا. که کم آبی هست

ولی چالش خودش هم داره. 

«ِ وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجا ِ وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدْرا»
اتفاقا منم داشتم تحقیق میکردم  همسرم ماشین سنگین داشت  که نابود شد الان که دیگه نمی‌تونیم ...

ماشین سنگین درامد داره؟؟با ی میلیارد نمیشه درسته؟؟

اگه شریکی کنیم می ارزه؟؟

مصالح ساختمانی مغازه بزنبد؟؟

ماشین سنگین درآمدش خوبه ماهی هفتاد. تا صد داره اگه. ماشین خوب و سالمی باشه 

از ما چند روز پیش سوخت تمام سرمایه و زندگیمون بود 

الان دیگه از سه یا چهار میلیارد. کمترماشین گیر نمیاد 

مصالح ساختمانی اگه زمین سر خیابون یا جای شلوغ داشته باشین یا اجاره کنید میگن خوبه 

[QUOTE=340531401]ماشین سنگین درامد داره؟؟با ی میلیارد نمیشه درسته؟؟ اگه شریکی کنیم می ارزه؟؟ مصالح ساختمانی مغازه ب ...[/QUO

فک کنم خاور یاایسوزو بشه خرید داد دست راننده 

چجوری ؟؟قیمتشون چنده؟؟ بعد کرایه میبرن اینارو؟

آره بابا،بدون لاستیک میخری،سند دارن اکثرا،میدی دست راننده مورد اطمینان، اگه کرمانشاه باشی من خیلی آشنا دارم،اگه هم شهر دیگه،باز میتونم کمکتون کنم اگه خواستید، یه تریلی میگیری و تمام جزئیات رو ثبت میکنی تو قرار داد،راننده ماشین هم جهت ضمانت، یه دانگ ماشین رو میزنن بنامت،هم ارزش پولت کم نمیشه،هم ماهانه یه چیزی میدن بهت

چجوری ؟؟قیمتشون چنده؟؟ بعد کرایه میبرن اینارو؟

آره گاری تریلی کرایه میدن تو دیوار بزنید مبلغش میاد  ولی. همه چیزو قانونی پیش برید تا کلاه سرتون نره

فک کنم ۵۰۰بشه خریدش. البته مطمن نیستم

[QUOTE=340531401]ماشین سنگین درامد داره؟؟با ی میلیارد نمیشه درسته؟؟ اگه شریکی کنیم می ارزه؟؟ مصالح س ...

خودمم فکرم ایسوزوعه ، ولی میشه باعاش ب درامد رسید ؟؟ماهی ۳۰تومن دستم بیاد کافیمه ...البته بدم دست رانندم

خودمم فکرم ایسوزوعه ، ولی میشه باعاش ب درامد رسید ؟؟ماهی ۳۰تومن دستم بیاد کافیمه ...البته بدم دست را ...

میگن درآمدش ۳۰تومن یا بیشتر هم میرسه ولی خوب پول شاگرد هم حساب کنید و لاستیک و ...

شما میتونید شریک بشین بایه نفر تریلی بردارین  البته آدم درست و حلال خور. وتو سود و ضرر هم شریک باشید 

مغازه زدن یه مدت شاید سود نده و از جیب بزارید ولی کم کم  جا می‌افته و خوبه ولی صبر میخواد که تو شرایط ما نیست 

ماشین خیلی بهتره ولی دردسر زیادی هم داره و هزینه هم تادلت بخواد داره البته به اندازه سهمی که خریدین