2752
2734
عنوان

شوهرم میخواد دخترمو کلا حذف کنه

18642 بازدید | 256 پست

دخترم فکر میکرد بالجبازی سود می‌کنه مثل همیشه که من کوتاه میومدم شوهرم وقتی با من ازدواج کرد قرار شد بچه های همو نگه داریم واقعا هم سرقولش بود تا اینکه دخترم شماره دخترشو به یه پسر داده بود که مثلاً دخترشو خراب کنه خودش عزیز بشه اما دختر همسرم خیلی خوبه شماره پسر به باباش داد فهمید کار دخترمنه خوب منم دخترمو فرستادم خونه مادرم دخترم ۱۷سالشه شوهرمم گفت خرجشو میدم اما نکفت واس همیشه دیشب شام رفتیم بیرون گفتم دنبال دخترمم بریم قبول کرد اما یهویی مارو برد واسه غذا آخرسرم واسش غذا گرفت برد خونه مادرم ولی نذاشت با ما بیاد بیرون اعتراض نکردم به خاطردوتا بچه های دیگم ترسیدم بگه نمی‌خوای برو منم نمی‌خوام بچه ها باز بی پناه بشن اما دختر بزرگم چی گناه داره با آخ چقدر گفتم مادر اذیت نکن لج نکن حسودی نکن موندم چیکارکنم ؟امروز سرناهار هم شوهرم گفت همون کلاس نقاشی که تو شهر دیگست زودتر واس دخترت ثبت نام کن خودم مکان خوب واسش پیدا میکنم

چه ناپدری خوبی ایول 

تو منو فراموش کردی یجوری که انگار من ناهار هفته ی پیشت بودم ، یا یکی از همکلاسی های کلاس اولت که باهاش زیاد حرف نمیزدی ، مثل اسم یه شخصیت تو سریالی که چندسال پیش دیدی ، تو منو فراموش کردی خیلی راحت : ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاپیکای شما کلا قابل باور نیست

ی زمان یادمه میگفتین باید ۴.۵ تا بچه اورد و خورد و خوراکشون مهم نیست تخم هم زده بدین بهشون

بعد گفتین صیغه مرد متاهل شده بودین بخاطر هموون چندتا بچه ک گفتین مهم نیست خورد و خوراکشون

اینم از این

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

به دختر بگو بیاد معذرت خواهی کنه‌ .

وبهتره که دخترت همسرتم بره به باباش بگه که دخترتو ببخشه

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

چه ناپدری خوبی بابا دمش گرم

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

یکم بزار اروم بشه 

بعد خودت شوهرت را نرم کن که بخاطر زیاد دوست داشتن تو بوده و اون ترو باباش میدونه

به دخترتم بگو بیاد معذرت خواهی و... 

یه هدیه هم واسش بگیره 

ان شاالله که حل میشه

اگه تونستی یه نذرم کن دل شوهرم نرم بشه

اتفاقا شوهرت آدم خوبیه، بذار کارشو انجام بده.

به دخترت بگو بیاد معذرت خواهی کنه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

عیب نداره کار دخترت اشتباه رود حتما خاسته به قول خودش با این کار تبیه کنه دخترتو شما هم بزار عصبانیت شوهرت که خوابید باهاش حرف بزن و بگو بزار اونم بیاد

من لرم اصیل ترین و پاک ترین قوم ایران 😍💙قومی که نه از خاکش کسی برده نه ازش تو کشور دیگه ای پیدا میشه نه لباسش و کشور دیگه ای داره و نه اصالشو مردمی هستن که هیچ وقت ادعای تجزیه طلبی نکردن و تا آخرین نفس پایبند ایرانن🇮🇷ساز و نقاره گوشه به گوشه لباس و موسیقی و موقعیت جغرافیایی و اسم و رسم و جشن و غذا و لباس ما از زمان هخامنشیان بوده و پشت هر کدوم یک اصالت بلنده رقص و لباس لری سنگین ترین و ریشه دار ترین رقص و لباسه .ما معروفیم به مهمان نوازی به سادگی به زیبایی به چشم رنگی بودن به داشتن طبيعت بکر به برنو به کباب به جشن و شادی .ما در قلب زاگرس هستیم زاگرس نشینای واقعی🇮🇷ما هزاران دانمشند 💙 فیلسوف 💙سازنده💙 طراح 💙شهید 💙نخبه 💙فوتبالیست 💙...و هزاران نقش پر رنگ لر داریم که هر کدوم افتخار افرینان لر هستن ما بچه های بی بی مریمیم بانوی سردار لر اولین حامیه حقوق زن در ایران سردار بی بی مریم بختیاری 🇮🇷منم لر تبار از دیار: بختیاری💙تا ممسنی💙 تا خرم آباد💙 تا ازنا💙تا خوزستان💙 تا دسفیل💙 تا اندیمشک💙 تا شوشی💙 تاثلاثی💙 تا بروجردی💙 تا مهکی💙 تا کهکیلویه و بویراحمد💙 تاپل دختر💙 تا گناوه💙 تا نهاوند💙 تا الیگودرز💙 تا تویسرکان💙تا دهلران 💙تا چگنی 💙تا آبدانان💙 تا کنگاور💙 تا درود💙 تا دلفان💙 تا بهبهان 💙تا دهدشت💙.... تا کل لرستانات💪لر زن و مرد هر دو برابرند. لر ینی کریم خان زند به نام ایزد شمشیر کشید و تقدیر رو رقم زد چه کسی همانند آریو برزن سرباز هخامنش حماسه آفرینی کرد سردادر آریوبرزن ، سردار یوتاب ، بویر هخامنشی ، پادشاه کامناسکرس ، اردشیر بابکان ، شاهپور ساسانی ، بهرام یا بویر ساسانی ، پیروز نهاوندی ، بهرام چوبین ، سردار گیلویه لر   ، ابوطاهر لر گناوه ای ، اتابکان لر ،  کریم خان لر زند ، بهادر السلطنه لر بویراحمدی ،  رئیس علی لر دلواری ، کی لهراسب لر بویراحمدی  ، بی بی قدم خیر لرستانی ، تاج الملوک لر چگنی لرستانی ، سردار اسعد و بی بی مریم و شیر علی مردان لر بختیاری ، میرزا محمد خان لر بوشهری ،  خان طلا لر بهمئی ، ولی خان لر فارس ، منصور خان لر باوی ، ناصر خان و عبدلاخان لر بویراحمدی ،کدخدا محمدتقی لر بویراحمدی ) بازم بگم ؟😎😍💪در آخر زنده باد ایران و ایرانی

شوهرت درست میگه

بهتره دخترت رودانشگاه بفرستی وکم کم اززندگیت حذفش کنی

درضمن خرج دخترت باپدرخودشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2706