2737
2739
عنوان

خيانت

438 بازدید | 42 پست

سلام خانوما 

فهميدم ك شوهرم داره با يكي تلفني حرف ميزنه چت ميكنن﮼﮼﮼﮼ 

رفتم بهش همه چيو گفتم با گريه ناراحتي يه بچه دارم دلم نميخاد بچم بي پدرو مادر بزرگ شه وگرنه نمردم كه باهاش زير ي سقف باشم بخاطر بچه م گذشت كردم بنظرتون كار بدي كردم؟؟؟

بعدش اينكه بهش گفتم بيا مثل اول بهم قول بديم ك اعتماد زندگيمون از بين نره بهم قول داد 

نميدونم بنظرتون اعتماد كنم چيكار كنم؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شاید یکم عجله کردی وباید حد و حدودش رو میفهمیدی که ‌جای کار بوده!

شایدم کار درستی کردی

بستگی به شوهرت داره که چقدر متشخصه و چقدر قدر این گذشت و بزرگواریتو میدونه

خدا به دلت آرامش بده و امیدوارم شوهرتم واقعا از ته قلب پشیمون بشه و هیچوقت دیگه پیش نیاد براتون

2740

توبه گرگ مرگه😅

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
چی بگم تجربه سختیه فک نکنم دوس داشته باشی جداشی 

امضات🥺خدا برات نگهش داره،برای ما که نشد بهم برسیم خیانت کرد❤️‍🩹

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه

باز   تکرار میشه    مزش رفته زیر ....

باید   سختتتتت    میبخشیدی ،نه  به راحتی

من  با  ۳بچه  راحت  گذشتم  سری  اول..باردار بودم  چندقلو...۴بار دیگه تکرار کرد😑     

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706