2733
2734
عنوان

مدرسه تو ابادان

116 بازدید | 15 پست

سلام دوستان حالتون چطوره کسی اینجا آبادانی هست؟! 

خیلی راهنمایی لازم دارم دیونه شدم بچه رو میخام بفرستم پیش2همه میگن جایی بره ک مدرسش هست ولی اینجارو اصلا نمیشناسم

مدرسه ای که پیش2داشته باشه و دبستان  میشناسید؟ 

کلا مدرسه دخترانه خوب تو ابادان کجا هست

واسه سلامتی نی نی هامون صلوات لطفا...😚

خونتون تو کدوم محله است؟

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احمدآباد

ذوالفقاری زیاد دبستان داره ولی خب امنیت احمد آباد بهتره تا ذوالفقاری

فکر کنم گفتین بچه شما دبستانیه درسته؟

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
احمدآباد

یک آهنگی هست میگه

دختر احمد آباد تو عروس بندری

همون منطقه‌ای میشه که توی آهنگ هم اشاره داره؟

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
ذوالفقاری زیاد دبستان داره ولی خب امنیت احمد آباد بهتره تا ذوالفقاری فکر کنم گفتین بچه شما دبستانیه ...

پیش2باید بره امسال ولی دوس دارم مدرسه ای ک قراره کلاس اول بره پیش هم اونجا باشه

یک آهنگی هست میگه دختر احمد آباد تو عروس بندری همون منطقه‌ای میشه که توی آهنگ هم اشاره داره؟

عااااره همیشه براش میخونم😂

از همون مدارسی که نزدیکتون هستن یکی رو انتخاب کنید عزیزم

یه روز برید مدارس نزدیک خونتون رو ببینید و از مادرای بچه ها سوال کنید حتما اطلاعات خوبی بتون میدن که مدرسه خوبیه یا نه

گلم بهترین مدرسه در مقطع دبستان و راهنمایی نزدیک ترین مدرسه به خودت که ماهی یکی دوبار سر بزنی. مدرسه دور باشه نمیری.

دولتی هم بنویس و پول بیشتر رو براش سرمایه جمع کن تا دبیرستانش بهترین مدرسه بفرستی.

مدرسه خوب و کلاس کنکور خوب برای دبیرستانش لازمه

الان خودت و بچه رو اذیت نکن

توی هرررر مدرسه ای هم بچه قران خون هست هم کتاب خون هم خلاف کار

این به بچه خودت بستگی داره که با کدوم گروه دوست بشه. باز مدرسه نزدیک این خوبی رو داره که بچه ات به خاطر حیایی که داره و میدونه ممکنه متوجه بشی، با هر گروهی دوست نمیشه

مهد هم خیلی از دبستان ها دارن. من پیش و دبستانم در 3 تا مدرسه مختلف گذشت. هر سه مهد داخل خود مدرسه بود.

حتی راهنماییم که شیفت دیگه هم دبستان بود مهد داشت.

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
گلم بهترین مدرسه در مقطع دبستان و راهنمایی نزدیک ترین مدرسه به خودت که ماهی یکی دوبار سر بزنی. مدرسه ...

مرسی از نظرت عزیزم

بهترین مدرسه تو ابادان مدارس غیر انتفاعی پالایشگاه هست بهترین مهد و پیش دبستانی هم خورشید هست مدار ...

مدرسه فرهنگ چطوره

2706