2737
2734
عنوان

دانشگاه

107 بازدید | 17 پست

سلام، بچا من سال اخرمه و میخام برم پیام نور 

بنظرتون برم پیام نور شهرمون یا شیراز؟ 

فاصلمون تا شیراز دو ساعتی هست، بعد اینکه میخام کار هم کنم درکنارش 

چکار کنم بنظرتون؟ 

راه دور اذیت میشی

حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

شهر خودتون بمون 

چون میخوای کار کنی خسته میشی روزی ۴ ساعت تو رفت و امد باشی 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2740
ولی شهرمون کاری نیس، نمیشه کار کرد  شیراز غریبم نمیشناسن

تا به حال نشنیدم پیام نور خوابگاه داشته باشه احتمالا خودت باید خوابگاه خودگردان بگیری که با توجه به این که کلاس های پیام نور تعدادش کمه اصولا فک نکنم بصرفه برات 

کار آنلاین انجام بده مثل ترجمه و .... 

نمیخام ک برم برگردم میخام بمونم خوابگاه یا پانسیون 

خوابگاه سختی های خاص خودشو داره 

مخصوصا برای تویی که میخوای در کنار دانشگاه سرکارم بری 

بیکاری مگه همون شهر خودت بمون 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
اصلا این اشتباه نکن محیط دانشگاه آزادای تهران بده اذیت میشی

جو دانشگاه ها متاسفانه اینطور شده

من چون شهرمون کوچک و کاری نیس میخام از اینجا برم

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم
2706