2737
2734

قبل اون خیلی دانش اموز پرتلاشی بودم  از اواخر سال کنکورم تاالان حدودا دوسالی میشه نخوندم و خودمو بدبخت کردم مدرسه نمونه بودم عکس من و خیلیای دیگه همیشه به عنوان شاگرد ممتاز رو دیوار بیرون مدرسه بود ... هیچکس نمیدونه درس نمیخونم چون مامانم به کسی نمیگه ...همین یه ساعت پیش دختر همسایمون اومدگفت چیکار کردی کنکور گفتم به توچه ،،گفتش توکه باهوشی خنگ نیستی چرا قبول نمیشی اینقدر میخونی

چجوری بگم دوساله یه خطم نخوندم😭😭

خدایا ارزوم اینه برگردم به قبلم دوباره خودمو بالا بکشم برام دعاکنید😭😭😭

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

عزیزم سنی نداری ک

شروع کن بخون امسال نشد سال دیگ

دانشگاه رفتن والا عجله نمیخواد اونقد 

فقط بخون ک وقتت نره بیشتر از این

تنها نیستی باور کن..

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط کافیه بخوای و یه برنامه بچینی و انجامش بدی همین منم بعد کنکور اردیبهشت تا الان نرفتم سر درسا ، ا ...

مشکل مغزمه 

همش افکار مزاحم میاد سراغم پای کتابا میشینم یهویی ازشدت فکرای زیاد از رو صندلی بلند میشم و کلی راه میرم و خودخوری میکنم

2742
عزیزم سنی نداری ک شروع کن بخون امسال نشد سال دیگ دانشگاه رفتن والا عجله نمیخواد اونقد  فقط ب ...

همه فکرمیکنن من ۲ساله دارم درس میخونم الان فکرمیکنن این چه خنگیه قبول نمیشه😭

شرایط کنکورم که روز به روز بدترررر

همه فکرمیکنن من ۲ساله دارم درس میخونم الان فکرمیکنن این چه خنگیه قبول نمیشه😭 شرایط کنکورم که روز ب ...

بیخچال عزیزم

متاسفانه ما پشت کنکوریا کلی از این حرفا میشنویم از بس بی درکن و بیشعور

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
مشکل مغزمه  همش افکار مزاحم میاد سراغم پای کتابا میشینم یهویی ازشدت فکرای زیاد از رو صندلی بلن ...

هرچی بگذره ریشه این افکار بیشتر میشه تو مغزت ، شروع سحته اینو همه میدونن اما باید مقاومت کنی از درسی که دوست داری شروع کن اصلا خواستی فیلم آموزشی ببین ولی یه کاری بکن ، اگه خیلی سردرگمی از یه مشاور کمک بگیر حتی اگه برنامه ریخت و دوست نداشتی حداقل یه ساختار فکری برات بوجود میاد انگار که بهت ایده میده 

بعضی سوالای کنکور اردیبهشت واقعا خنده دار بودن ، از حرکت که همه ازش فرارین دوتا سوال فوق العاده راحت داده بودن فرض کن از بعضی مباحث پرچالش زیست سوال نداده بودن کلا ، زمین رو من دو هفته آخر خوندم حدود ۵۰ ۶۰ زدم ، میبینی کنکور مثل آزمونای قلم چی و ماز سوالای فضایی نداره ، فقط یه سری سوال بود که هر کس بر اساس تلاشش درصد میگرفت ، من بیشتر کنکورمو مدیون ماه های آخرم و در آخر رشته های تاپ تجربی هم سختی های خودشو داره فکر نکن بهشته بعدش ، از حرف مردم نترس ، اگه بلد بودن که خودشون قبول میشدن

2740
هرچی بگذره ریشه این افکار بیشتر میشه تو مغزت ، شروع سحته اینو همه میدونن اما باید مقاومت کنی از درسی ...

۳ تا مشاور رفتم هیچکدوم خوب نبودن لعنتیا 

شهرمون مشاور خوب نداره اصلا رو مشکلم مانور ندادن فقط گفتن هرموقع فکری اومد توذهنت یه کش ببند دستت بکشش تا ذهنت برگرده 

واقعا درست میگین ریشه ی این افکار خیلیییی زیاد شده انگار معتاد شدم به فکر کردن   دلم میخواد مغزمو دربیازم بندازم دور😭😭😭