2752
2734
عنوان

کسی میدونه؟

338 بازدید | 73 پست

سلام

کسی میدونه چجوری میشه همه پست های اینستاگرام یه نفر رو ذخیره کرد

منظورم اینه که بصورت یکجا

سایتی رباتی چیزی میشناسین؟؟؟؟ 

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤

نمیشناسم متاسفانه 🙁

ولی یه ربات تو تلگرام هست میتونی دونه دونه دانلود کنی🤦🏻‍♀️😂همینو بلدم 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همشو؟👩‍🦯منکه نمیدونم ولی خب...

نکنه میخوای ب هوتی خیانت کنی؟؟؟

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2731
نه دونه دونه😂 یکجا همه اش سیو بشه♥😊

فکر نمیکنم وجود داشته باشه🥱🥱

بزار ی سرچی بکنم

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

بیا دوسی ببین به دردت میخوره

بیا دوسی ببین به دردت میخوره

این افزونه رو هم دیدم باید ثبت نام کنی تو اینستا آخه

من اینستا ندارم😐😂

خودم قبلا پست های اینستا رو از این سایت دانلود میکردم

Imginn.com

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
خب حوصله ندارم دونه دونه خیانت، 😂😂

خب که چی

خیانت توجیه نداره

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
این افزونه رو هم دیدم باید ثبت نام کنی تو اینستا آخه من اینستا ندارم😐😂 خودم قبلا پست های اینستا ...

پس چجوری میخای پست دان کنی وقتی نداری اینستا😬😬😬

خب که چی خیانت توجیه نداره

5000 تا عکس از هوتن ذخیره کردم، نمیدونی با چه زحمتی پدرم در اومد

اونوقت امروز فهمیدم همه 5000 تاش کیفیت هاش تاره،😔

یعنی میتونستم با کیفیت بهتر ذخیره کنم

امروز تازه فهمیدم😭

من هوتن با کیفیت میخوامممممممممم

کمرم خم شد...... 

میدونم الان با خودت میگی این اوجی ک ص خله😞😁درست فهمیدی

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
5000 تا عکس از هوتن ذخیره کردم، نمیدونی با چه زحمتی پدرم در اومد اونوقت امروز فهمیدم همه 5000 تاش ک ...

📝🧸عه پس اشتباه قضاوت کردم

خب دانلودشون میکردی تو گالری ذخیره میکذدی این دردسرا رو نداشتی🥲

حالازایشالا مشکلت حل شه خواهر درک میکنم