2733
2739
عنوان

کسی میدونه؟

331 بازدید | 73 پست

سلام

کسی میدونه چجوری میشه همه پست های اینستاگرام یه نفر رو ذخیره کرد

منظورم اینه که بصورت یکجا

سایتی رباتی چیزی میشناسین؟؟؟؟ 

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم

نمیشناسم متاسفانه 🙁

ولی یه ربات تو تلگرام هست میتونی دونه دونه دانلود کنی🤦🏻‍♀️😂همینو بلدم 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
نمیشناسم متاسفانه 🙁 ولی یه ربات تو تلگرام هست میتونی دونه دونه دانلود کنی🤦🏻‍♀️😂همینو بلدم 

نه دونه دونه😂

یکجا همه اش سیو بشه♥😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همشو؟👩‍🦯منکه نمیدونم ولی خب...

نکنه میخوای ب هوتی خیانت کنی؟؟؟

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2728
نه دونه دونه😂 یکجا همه اش سیو بشه♥😊

فکر نمیکنم وجود داشته باشه🥱🥱

بزار ی سرچی بکنم

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بیا دوسی ببین به دردت میخوره

2740
بیا دوسی ببین به دردت میخوره

این افزونه رو هم دیدم باید ثبت نام کنی تو اینستا آخه

من اینستا ندارم😐😂

خودم قبلا پست های اینستا رو از این سایت دانلود میکردم

Imginn.com

خب حوصله ندارم دونه دونه خیانت، 😂😂

خب که چی

خیانت توجیه نداره

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
این افزونه رو هم دیدم باید ثبت نام کنی تو اینستا آخه من اینستا ندارم😐😂 خودم قبلا پست های اینستا ...

پس چجوری میخای پست دان کنی وقتی نداری اینستا😬😬😬

خب که چی خیانت توجیه نداره

5000 تا عکس از هوتن ذخیره کردم، نمیدونی با چه زحمتی پدرم در اومد

اونوقت امروز فهمیدم همه 5000 تاش کیفیت هاش تاره،😔

یعنی میتونستم با کیفیت بهتر ذخیره کنم

امروز تازه فهمیدم😭

من هوتن با کیفیت میخوامممممممممم

کمرم خم شد...... 

میدونم الان با خودت میگی این اوجی ک ص خله😞😁درست فهمیدی

5000 تا عکس از هوتن ذخیره کردم، نمیدونی با چه زحمتی پدرم در اومد اونوقت امروز فهمیدم همه 5000 تاش ک ...

📝🧸عه پس اشتباه قضاوت کردم

خب دانلودشون میکردی تو گالری ذخیره میکذدی این دردسرا رو نداشتی🥲

حالازایشالا مشکلت حل شه خواهر درک میکنم

2706