2733
2734
عزیزم آخه سرکاریه چی کجاش عجیب بود والا من خسته تر از اونی ام که فکرش و کنی  میگم ازدواج کنم طل ...

اتفاقا برعکسه الان انقدر کم تحملی وقتی طلاق بگیری حرف مردم تمومی نداره نمیذارن آب خوش از گلوت پایین بره 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین با تا آخر عمرت از تنهایی بپوسی  بهتر ازین ازدواجه، اختلاف سنی زیاد دارین دو تا بچه تو بدترین سن داره، خائن و گند اخلاقم هست. دردت چیه؟ میخوای خودتو بدبخت کنی؟؟؟ 

2731

عمه من ۳۶بود با یه مرد ۵۰ساله ازدواج کرد الان به شدت ناراضیان میگم چ کوهی خوردم حالا خود دانی سن به کنار ویژگیاش تو زندگی داغونت میکنه

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢
2740

قطعا همگی میگن نه با این چیزایی ک از آقا گفتی.

۳۴ سال هم سن خیلی زیادی برا خانم مجرد نیس.مجردی سخته و متاهلی با اشتباه سختره.سرکار بره خودشو مشغول کنه و درآمدی هم داشته باشه.سفر بره با تور گردشگری 

هیچ زنی از خوش نمیری 

گیرم مثلا یه درصد زن سابق دروغ بگه چطور با بچها کنار بیاد 

و اینکه خوده آقاهه داره میگه خودش تغییر میکنه مگه مرض داره آدم همچین راه اشتباهی بره

من ۴۳ هستم تنهام شغلم روی کشتی هست چرا واسی من پیدا نمیشه 😂😂

برای اینکه همسرتون نتونیته زندگی با شما رو تحمل کنه و جدا شده 

وچون خانما معتقدن که یه زن تا پای جونش واسه زندگیش میجنگه مرد مطلفه رو مناسب نمیدونن

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2706