2737
2734
من قبل اجرا گذاشتن اشتی کردم

۴۰ روزه سر چرت و پرت قهریم دلم میخواد اشتی کنیم خانوادم مخالفن خانواده اونم جلو نمیان بی احترامی کردن بهمون مهرمو اجرا گذاشتم ولی دلم میخواد برگردیم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بستگی به همسرت داره ولی مهریه مرحله ی اخره که دیگه امیدی به زندگی نیست

گفت باهات زندگی نمیکنم منم رفتم گذاشتم اجرا قبل اینکه بفهمه مهرمو اجرا گذاشتم پشیمون شد ولی فقط تلفنی گفت پشیمونه هیچ اقدامی نمیکنن برا اشتی دلم داره میترکه دیگه

۴۰ روزه سر چرت و پرت قهریم دلم میخواد اشتی کنیم خانوادم مخالفن خانواده اونم جلو نمیان بی احترامی کرد ...

درکت میکنم.الهی خدا به دلت نگاه کنه.کاش یه کم صبر میکردی

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...
درکت میکنم.الهی خدا به دلت نگاه کنه.کاش یه کم صبر میکردی

موندم تو رودروایسی بابام 

دلم تنگ شده براش اونم هیچ غلطی نمیکنه به خودمو بابام بی احترامی کرده نمیاد جلو اصلا

2740
نباید اینقدر سریع مهریه اجرا میذاشتی یه ۶ ماه صبر میکردی ببینی چی میشه  الانم فکر نکنم جلو بیا ...

فهمید گفت حقته میدم بهت

ولی فکر کنم دروغ میگه 

مشکلم تو تاپیکام هست خیلی اذیتم کرد😔

فهمید گفت حقته میدم بهت ولی فکر کنم دروغ میگه  مشکلم تو تاپیکام هست خیلی اذیتم کرد😔

هرچی باشه اگه قصدت طلاق نبوده باید سکوت میکردی چرا سریع مهریه میزاری اجرا الان یا باید بگیری یا رضایت بزنی که اونم بعدا فکر نکنم بشه باز بزاری اجرا دردسر داره 

الانم با عقلت تصمیم بگیر اگه میبینی خوب نیست جداشو 

موندم تو رودروایسی بابام  دلم تنگ شده براش اونم هیچ غلطی نمیکنه به خودمو بابام بی احترامی کرده ...

طبق تجربم باید یه حرکتی بزنی ک باعث شه باهم حرف بزنین.ب بهانه چیزی برو خونه اگه خونس.یه بهانه برای زنگ زدن بهش پیدا کن

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...
طبق تجربم باید یه حرکتی بزنی ک باعث شه باهم حرف بزنین.ب بهانه چیزی برو خونه اگه خونس.یه بهانه برای ز ...

اگه وقت داریو تاپیکامو میخونین 

حرف زدم حرف تو کلش نمیره

2706