2733
2734
عنوان

چطوری بعضی آدم ها انقد بدن؟

170 بازدید | 13 پست

واقعا واسم سواله چجوری انقدر بد ذاتن؟ چجوری میتونن چغولی و خبرچینی کنن و یه جمع و اعتماد رو بهم بزنن؟ حتی با اینکه دوستتن؟ بعد فکر کن پیش یکی بگی فلان و فلان بره یه جور دیگه حرفت و به طرف مقابل بگه و باعث بشه دوستی و رابطه اتون خراب بشه 

خدا کنه همچین آدم هایی ضربه ی بدی بخورن تو زندگیشون ، من نه میبخشم نه فراموش میکنم با اینکه تو روش میخندم ولی سپردمش به خدا ، که مطمنم قشنگ جوابش رو میده

دختر ترک 🥰 

تو اولیای مدرسه ما یه خانوم مهربون تو دل برو بود ب ظاهر همه اعتماد داشتن حرفاشون میگفتن و می‌دیدیم حرفا رسیده گوش معلم یه درصدم بهش شک نمیکردیم آخر سال فهمیدیم اون خبر چینی میکرده🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون هممون بدیم

خودت بجای اینکه کمک یا دعاش کنی تا خوب بشه نفرین میکنی و منتظر دیدن بدبختی یه همنوع هستی

چه دعا و درخواست از خدا و انتظار عجیبی ؟!؟!؟!

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خب وقتی با یه دوست پشت سر یه دوست دیگه غیبت می‌کنی، باید فکر کنی اونا هم همین کارو میکنن دیگه

اشتباه شد ،غیبت نمیکنیم مثلا تو روش میگیم فلانی چرا اینجوری کردی میرن به یکی که مقامش بالاتر یه جور دیگه توضیح میدن ، دوستم که باهام دعوا نکرده ولی اون شخصی که میخواستم بهم بی اعتماد شده 

دختر ترک 🥰 
چون هممون بدیم خودت بجای اینکه کمک یا دعاش کنی تا خوب بشه نفرین میکنی و منتظر دیدن بدبختی یه همنوع ...

شاید ، ولی از ته دلم این نفرین و واسش خواستارم چون من فکر میکردم دوستمه ولی زخم بدی خوردم ازش

دختر ترک 🥰 
شاید ، ولی از ته دلم این نفرین و واسش خواستارم چون من فکر میکردم دوستمه ولی زخم بدی خوردم ازش

پس یاد بگیر این مدل ادما رو از کل زندگیت حذف کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
تو اولیای مدرسه ما یه خانوم مهربون تو دل برو بود ب ظاهر همه اعتماد داشتن حرفاشون میگفتن و می‌دیدیم ح ...

دقیقا واسه منم این اتفاق افتاد با تفاوت به اینکه من مستقیم به دوستم میگفتم فلانی خیلی بدی یا به خواهرم یه فحشی میدادم اون یکی دوستمون میرسوند به گوش یه رده بالاتر ، من اصلا نمیدونستم وقتی هم که فهمیدم دیدم رفته یه حرف هایی زده مثلا آره فلانی با خواهرش سر یه چیز مربوط به اون جمع دعوا کرده ، یا مثلا من گفتم که دوستم نمیدونم هرزه و فلانه

اون شخصی هم که واسم مهم بود تا پای اخراج رفتم و هنوزم بهم بدبینه 💔 واسه خودشیرینی و .. چه کارها که نکرد

دختر ترک 🥰 
میخوام ولی متاسفانه تو این موقعیت نمیشه هر روز جلو چشممه 

میشه که کنار بکشی و قربون صدقه نری و دغدغه شو نداشته باشی و از لیست تلفنات حذف کنی

میشه که کنار بکشی و قربون صدقه نری و دغدغه شو نداشته باشی و از لیست تلفنات حذف کنی

خب اینا که حذف شدن خیالت راحت اصلا به چشم دوست نمیبینمش ،هیچ چیز شخصی و بهش نمیگم 

فقط سلام و احوالپرسی ساده

دختر ترک 🥰 
خب اینا که حذف شدن خیالت راحت اصلا به چشم دوست نمیبینمش ،هیچ چیز شخصی و بهش نمیگم  فقط سلام و ...

نکنه اشتباه کرده باشی

نکنه یه بد جنس الکی حرفی زده و تو بهترین دوستتو کنار زده باشی

مطمئنی ؟

نیاز نیست رو در رو ازش بپرسی ؟

نکنه اشتباه کرده باشی نکنه یه بد جنس الکی حرفی زده و تو بهترین دوستتو کنار زده باشی مطمئنی ؟ نیاز ...

والا به عالم و آدم شک کردم 

ولی وقتی خودم شنیدم چغولی و خبرچینی یکی دیگه رو میکنه مطمن شدم کار خودشه 

دختر ترک 🥰