2733
2734
عنوان

ایده برای تولد و روز دختر

211 بازدید | 25 پست

تولد ۶ سالگی خواهرم همزمان با روز دختره یعنی ۲۱ ام اردیبهشت ... خودش تم باربی و انتخاب کرد ولی  برای تزئین نمیدونم چیکار کنم بابام کارتشو داده گفتع کارا باخودت   همه ی دوستای پیش دبستانیش و همه ی فامیلم میان ولی من هنوز هیچی نگرفتم   برای تزئین و اینا ایده ای دارین ممنون میشم عکسشو بفرستینننن یا بگین

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

تم باربی خیلی راحته، فقط کافیه رنگای صورتی سفید مدنظرت باشه 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تم باربی خیلی راحته، فقط کافیه رنگای صورتی سفید مدنظرت باشه 

بادکنک اراییشو نمیدونم چیکار کنم تاحالا انجام ندادم 

2740

یه سری جاها وسایل و بک گراند تولد و استند و اینا اجاره میدن، میتونی یه بخش یا دیوار خونه رو بهش اختصاص بدی که عکساشم همونجا بگیرید و همونجا وایسه برای فوت کردن شمع

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بادکنک ارایشی منظورت چیه؟ یعنی مثلا بادکنک شکل رژ لب اینا؟ نداریم ازین چیزا فکر نمیکنم‌گیرت بیاد. باید تو فکر یادکنک عدد و بادکنکای سفید و صورتی باشی. یا بادکنک لب هم داریم

ولی اگر منظورت ارایشه، برای بچه منظورته؟

برای پلکش خط چشم و سایه ی صورتی کمرنگ با گلیتر بزن و رژ لب صورتی

لباسشم یه لباس عروسکی صورتی سفید بخرید

یه سری جاها وسایل و بک گراند تولد و استند و اینا اجاره میدن، میتونی یه بخش یا دیوار خونه رو بهش اختص ...

مرسی از کمکت💕💕

2706