2733
2734
عنوان

ایده برای تولد و روز دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 25 پست
بادکنک ارایشی منظورت چیه؟ یعنی مثلا بادکنک شکل رژ لب اینا؟ نداریم ازین چیزا فکر نمیکنم‌گیرت بیاد. با ...

بادکنک ارایی شو  منظورم بود عزیزم😂

پست قبلیتون گفتین مرسی 

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
بادکنک ارایشی منظورت چیه؟ یعنی مثلا بادکنک شکل رژ لب اینا؟ نداریم ازین چیزا فکر نمیکنم‌گیرت بیاد. با ...

ن بادکنک ماریو میگ فک کنم 

خودت بهش شک میدی

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه فرفریه 🥰چقدرخوبه که به فکرخواهرتی مادرت شایدنظردیگه ای راجب تم داشته باشه

اره خیلی😻

نه مامانم همه چیو به خودم سپرده گفته طبق سلیقه ی خودت و خواهرت بگیر 

بادکنک ارایی شو  منظورم بود عزیزم😂 پست قبلیتون گفتین مرسی

اع ببخشید من دارم همزمان با یکیم بغلم حرف میزنمو گوش میکنم بهش حواسم سرجاش نیست 😆

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2731
اع ببخشید من دارم همزمان با یکیم بغلم حرف میزنمو گوش میکنم بهش حواسم سرجاش نیست 😆

قربانت😂❤ منم بعضی وقتا اینجوری میشم

سلام عزیزم ما تابلو فرش داریم انواع سایز و قیمت باتوجه به بودجه ی مشتری موجوده بخاطر روز دختر شرکت تخفیف گذاشته

جنس پلی استر پرداخت درب منزل هستش

برای مشتری های که بالای میلیون خرید کنن آشانیتون داریم 

یه تابلو عکس کوچک با عکس مدنظر هستش

قیمتا از ۹۵ هزار شروع میشه تا میلیون

اگه خواستید بنده در خدمتم رضایت و شماره شرکت آدرس شرکت هم ارسال می کنم

خواستید شمارمو میزارم برای ثبت سفارش مچکرم🥰

اره خیلی😻 نه مامانم همه چیو به خودم سپرده گفته طبق سلیقه ی خودت و خواهرت بگیر 

اینترنت بهت ایده زیادمیده صورتشم خودت طرح بکش چقدرقشنگه یه خواهراینطورفکرشادکردن خواهرکوچیکشه،معلوم مادرخوبی هستی خودت 

اینترنت بهت ایده زیادمیده صورتشم خودت طرح بکش چقدرقشنگه یه خواهراینطورفکرشادکردن خواهرکوچیکشه،معلوم ...

ممنون جانم خودم ۱۹ سالمه هنوز ازدواج نکردم😂💕

طراحیم خوب نیست مگه اینکه بدم یکی دیگه بکشه برام بفرسته😻

ممنون جانم خودم ۱۹ سالمه هنوز ازدواج نکردم😂💕  طراحیم خوب نیست مگه اینکه بدم یکی دیگه بکشه بر ...

یه پامادرمیشی شک نکن بخاطراینکه بااین وسواس دنبال تم تولدی وای به تربیت فرزندت،امیدوارم بهترینهاپیش پات بیاد

یه پامادرمیشی شک نکن بخاطراینکه بااین وسواس دنبال تم تولدی وای به تربیت فرزندت،امیدوارم بهترینهاپیش ...

ممنونم ازتون ایشالا برای شما هم همچنین😍❤❤