2733
2739
عنوان

ی نصیت واسه نوجونا و جونا

57 بازدید | 6 پست

من خودم ۱۸ سالمه و خانوادم نسبت به من خیلی بی تفاوتی اصلا م براشون مهم نیستم و حال روحیم خیلی بد بود هرچی میگفتم میگفتن هیچی نیست مال سنته تا تصمیم گرفتم بعد ازماه ها کلنجار با خودم ویزیت انلاین گرفتم و فهمیدم مشکل دو قطبی دارم و چند ساله این موضو حالمو بد کرده دوستان اگه واقعا مش دارید و خانواده همراهتون نمیکنن خودتون برا خودتون تلاش کنی من خیلی وقتا چیزی میخام واسم انجام نمیدانم با چند غاز پولی که دارم خودم انجام میدم و خانوادم نمیفهمن و خیلی محدودیت میزارن فقط میخام بگم خودتون حواستون به خودتون باشه منتظر معجزه از طرف خانواده نباشین من اگه دست دست میکردم برای بار ۸ اقدام به خودکشی میکردم ولی خودم به خودم کمک کردم شمام مواظب خودتون باشید ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو قطبی چی هست؟  هرچی خوندم دربارش هیچی متوجه نشدم

البته من اپیزود کمش رو دارم یه ریشه خیلی کم ازش دادم ببین اخلاقم اخلاقم مودم مدام تغییر میکنه و ثبات اخلاقی و کاری ندارم

2731