2752
2734
عنوان

بنظرشمااگر طلاق بگیری باید با خانواده زندگی بکنی یا جدا

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 48 پست
با خانواده چون وقتی طلاق میگیری اطرافت در میشه از ادمای خطرناک ک شاید ب ضررت باشن ولی ببینن بالاسرت ...

حالا فکر من خواهر برادر مجرد داری بچه هم داری 

تعداد زیاد میشه و اختلاف بیشتر میشه

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
اگر بچه نداشته باشه آدم میشه. اما با بچه سخته

اخه خوانواده با خانواده فرق داره من دوتا بچه هم میداشتم قبولشون میکردن خودشونو خرجشونو میدادن😑چون خودشون التماس میکردن بچه بیارم خرجشونو تا بزرگیشون میدن😒شانس آوردم گول نخوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من باشم جدا ولی بالا یاپایین خانوادم یه سوییت یاطبقه داشته باشم درواقع همون باخانواده میشه

اینم خوبه 

حالا فکر من خواهر برادر مجرد داری  بچه هم داری  تعداد زیاد میشه و اختلاف بیشتر میشه

اره ولی در خونه پدر مادر تا وقتی هستن ب رو بچ هاشون بازن چ طلاق بگیری  و با بچه برگردی چ حتی ورشکست بشی و با شوهر و بچه بیای خونشون 

اینسوری هم خودت هم بچت در امانه 

بستگی به خانواده داره اگه درکت میکنن و خوبن با اونا  اگرم میدونی عیب میدونن دختر جدا باشه هزار ...

من اگ بچه نداشته باشم پیش خانواده میمونم 

اما وقتی بچه داشته باشی واقعا حس سربار داری

وقتي اوايل ازدواجت هس و خانوادت خوبن ميتوني برگردي هيچ جا امن تر و مطمعنتر از پيش خانواده نيست مخ ...

درسته 

اگر بچه باشه باید مستقل شد 

اخه خوانواده با خانواده فرق داره من دوتا بچه هم میداشتم قبولشون میکردن خودشونو خرجشونو میدادن😑چون خ ...

من باشم میگن خودت گمشو بچت به کنار

من اگ بچه نداشته باشم پیش خانواده میمونم  اما وقتی بچه داشته باشی واقعا حس سربار داری

اگه بچه داری مشکلی نیست خونه جدا بگیر بچه ات چندسالشه چون دیگه باید توام کار کنی 

فکر کردم تنهای میخوام خونه بگیری

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.