2733
2734
با خانواده چون وقتی طلاق میگیری اطرافت در میشه از ادمای خطرناک ک شاید ب ضررت باشن ولی ببینن بالاسرت ...

حالا فکر من خواهر برادر مجرد داری بچه هم داری 

تعداد زیاد میشه و اختلاف بیشتر میشه

اگر درخواست دوستی بهم بدین از احمق.. احمق ترین
اگر بچه نداشته باشه آدم میشه. اما با بچه سخته

اخه خوانواده با خانواده فرق داره من دوتا بچه هم میداشتم قبولشون میکردن خودشونو خرجشونو میدادن😑چون خودشون التماس میکردن بچه بیارم خرجشونو تا بزرگیشون میدن😒شانس آوردم گول نخوردم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
حالا فکر من خواهر برادر مجرد داری  بچه هم داری  تعداد زیاد میشه و اختلاف بیشتر میشه

اره ولی در خونه پدر مادر تا وقتی هستن ب رو بچ هاشون بازن چ طلاق بگیری  و با بچه برگردی چ حتی ورشکست بشی و با شوهر و بچه بیای خونشون 

اینسوری هم خودت هم بچت در امانه 

بستگی به خانواده داره اگه درکت میکنن و خوبن با اونا  اگرم میدونی عیب میدونن دختر جدا باشه هزار ...

من اگ بچه نداشته باشم پیش خانواده میمونم 

اما وقتی بچه داشته باشی واقعا حس سربار داری

2740
وقتي اوايل ازدواجت هس و خانوادت خوبن ميتوني برگردي هيچ جا امن تر و مطمعنتر از پيش خانواده نيست مخ ...

درسته 

اگر بچه باشه باید مستقل شد 

اخه خوانواده با خانواده فرق داره من دوتا بچه هم میداشتم قبولشون میکردن خودشونو خرجشونو میدادن😑چون خ ...

من باشم میگن خودت گمشو بچت به کنار

من اگ بچه نداشته باشم پیش خانواده میمونم  اما وقتی بچه داشته باشی واقعا حس سربار داری

اگه بچه داری مشکلی نیست خونه جدا بگیر بچه ات چندسالشه چون دیگه باید توام کار کنی 

فکر کردم تنهای میخوام خونه بگیری

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
2706