2752
2739
عنوان

قد ۱۷۷ برای خانوم چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 31042 بازدید | 781 پست
من سنم بهم نمیخوره به هرکسی هم میگم ازدواج کردم میگه عههههه ما فکر کردیم محصل هستی😂 ۱۷۱///۷۵ ورزش ...

ماشالا چقدر خوب ...‌حالا من قدم ۱۶۲ و لاغر هستم انقدر بخاطر لاغر بودنم بقیه اذیت کردم خیلی ذوق دارم این چاق و تپلی ولی مامانش نه ...انشالله اینم مثل شما بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ماشالا چقدر خوب ...‌حالا من قدم ۱۶۲ و لاغر هستم انقدر بخاطر لاغر بودنم بقیه اذیت کردم خیلی ذوق دارم ...

منم سنم کم بود خیلی فکر خودم نبودم

از ۲۲ سالگی شروع کردم به ورزش و اینا 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
شکمو فقط بادوییدن وعرق کردن باید آب کنی

باورت میشه روزی ۲۰۰ تا پروانه و گرانچ میزنم؟

فقط اسکواتا تاثیر داشتن😐

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

دلم میخواد مدلایی که در امدشون اندازه کل طایفه اینایکه نوشتن درازو زشته واینا 

بیان این کامنتارو ببینن/:

برو به عنوان مثال کندال جنرو ببین و از استایلاش لذت ببر 

و ول اون دسته نی نی سایتیای عقب افتاده کن

مرسی عزیزممم🥹🤍 ولی من دوست دارم بیشتر از ۱۵ سانت باشه🥲 مثلا ۲۰ اینا😅

حالا من با این قد ، پسر دو متری میاد سمتم فرار میکنم 😂😂 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
ربطی نداره من آدم تپل دیدم بیبی فیس و لاغر دیدم بیشتر میزده

منم منظورم همینه

میگم اینکه سنت زیاد بنظر برسه یا نه به قد مربوط نیست به چهره مربوطه

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
حالا من با این قد ، پسر دو متری میاد سمتم فرار میکنم 😂😂 

قدت چنده؟

پسر بلند خیلی جذابههههه

و در نهایت اونیکه هیچ چیزی برای از دست دادن نداره،،،همه چیزو به دست میاره😎https://abzarek.ir/service-p/msg/1783366💜😈