2737
2734
عنوان

قد ۱۷۷ برای خانوم چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 31025 بازدید | 781 پست
ای بابا کاش بفهمن قد دست خود آدم نیست منم ۱۷۵ هستم نوجوون که بودم اذیت میشدم چون اونموقع قد بلندی د ...

تو فامیلای ما همه از من کوتاهترن تو عروسی اینا آدم یجوری خودشو حس میکنه🙂

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ماشالا عزیزم یه سوال وزنت چقدره؟بعد نسبت به سنتون بالا میزنی یا کم؟خواهرزاده من ۱۳ سالش ۱۶۸ مامانش ه ...

من سنم بهم نمیخوره به هرکسی هم میگم ازدواج کردم میگه عههههه ما فکر کردیم محصل هستی😂

۱۷۱///۷۵

ورزش میکنم اندامم خوبه 🥰

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
اخه خیلی دوسش دارم💖

میفهمم💔

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
جدی میگم کوه زیاد میرم من.شبا میرم میدوام.غذازیاد نمیخورم.سخته ولی خب دوس دارم خودم.حسرت به دل موندم ...

ااحسنت فرزندم😬

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2740
من سنم بهم نمیخوره به هرکسی هم میگم ازدواج کردم میگه عههههه ما فکر کردیم محصل هستی😂 ۱۷۱///۷۵ ورزش ...

من قبلا عکس گذاشتم همه میگفتن تو ۱۷ سالته بعد میگن قد بلند ادمو مردونه و سن بالا نشون میده😂😂

در صورتیکه برعکسه

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
باید درسو بزاری کنار ولش کن😀

جدی میفرمایید؟!!!🙂

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو
من قبلا عکس گذاشتم همه میگفتن تو ۱۷ سالته بعد میگن قد بلند ادمو مردونه و سن بالا نشون میده😂😂 در ص ...

دقیقا 👌🥰

توام زیبایی خودتو داری  ولی من تناسب قد خیلی برام مهمه ، دوست ندارم اختلاف قدم با همسرم بیشتر ...

مرسی عزیزممم🥹🤍

ولی من دوست دارم بیشتر از ۱۵ سانت باشه🥲

مثلا ۲۰ اینا😅

و در نهایت اونیکه هیچ چیزی برای از دست دادن نداره،،،همه چیزو به دست میاره😎https://abzarek.ir/service-p/msg/1783366💜😈
2706