2733
2734
عنوان

قد ۱۷۷ برای خانوم چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 31122 بازدید | 781 پست

جزو قدهای خیلی بلند برای خانم در ایران هست

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
دقیقا 👌🏻  من خودم زیاد پسر قد بلند بهم پیشنهاد میده ، بعد که صحبت میکنیم ، اینقدر ذوق میکنن ...

اره واقعا! مگر عاشق خود دختره رفتارش چهرش بشن و قد براشون مهم نباشه ! مگرنه مشخصه یکیو میخوان بهشون بخوره!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا نکنن! قد بلندا اضافه وزن هم داشته باشن به چش نمیاد و لاغر دیده میشن! لباس تو تنشون قشنگ تره! اگه ...

باورکن من ۱۶۳ قدمه خیلی راضی هستم اصلا دقت نمیکنم کی بلنده کی کوتاه بنظرمن نباید به قدوچهره مغرورشد ایناهیچکدوم دست خودآدم نیس هرکسی باهرچهره وقدی زیباست وجذاب .کوتاه قدها جذابیت خودشونودارن متوسطاوبلندا هم همچنین 

🍂یاد تو حس قشنگیست که در دل دارم.چه تو باشی،چه نباشی،نگهش میدارم.🍂
تو این تاپیک من فهمیدم حسادت میکنن به قد😂

ای بابا کاش بفهمن قد دست خود آدم نیست

منم ۱۷۵ هستم نوجوون که بودم اذیت میشدم چون اونموقع قد بلندی دختر رو میزدن تو سرش

همش میگفتن شوهر گیرش نمیاد

شوهرم خدا رو شکر ۱۰ سانت از خودم بلندتره

شیطونه میگه برم خاله خانباجی خا رو پیدا کنم بگم دیدن شوهرم گیرم اومد 🤪🤪🤪🤪

الان قد بلندی آپشن شده😁😁😁😁ازش لذت ببر

من هر جا میرم فکر میکنن مربی ورزشم🥰 خیلی حال میده🥰

قدبلند خودشو زمانی نشون میده ک شکمو پهلو نداشته باشی باید خیلی تلاش کنی من پوست خودمو میکنم 🙂

قبلا ۶۸ کیلو بودم ولی از موقعی که شروع به درس خوندن کردم وزنم زیاد شد

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو
باورکن من ۱۶۳ قدمه خیلی راضی هستم اصلا دقت نمیکنم کی بلنده کی کوتاه بنظرمن نباید به قدوچهره مغرورشد ...

بهترین کامنت این بحث مال شما بود

کیف کردم از شعورت💝

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
من همیشه براش کادوهای معنوی میبرم نقاشی و نامه عاشقانه و غذاهای موردعلاقش خیییلی دوس داره اما من مج ...

چقدر سخت💔

امیدوارم خوشبخت بشی 

ولی خیلی فکر کن و خیلی بشناسش

با عقلت بشناس تورو خدا با قلبت نه

امضای خودمه هرچی دلم بخواد می‌نویسم 🗿
ای بابا کاش بفهمن قد دست خود آدم نیست منم ۱۷۵ هستم نوجوون که بودم اذیت میشدم چون اونموقع قد بلندی د ...

جووون جذاب کی بودی تو😍💖

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
باورکن من ۱۶۳ قدمه خیلی راضی هستم اصلا دقت نمیکنم کی بلنده کی کوتاه بنظرمن نباید به قدوچهره مغرورشد ...

خب شما راضی باش! من در مورد کساییکه نظر منفی به قد بلند میدن نوشتم نه در مورد راضیا!

چقدر سخت💔 امیدوارم خوشبخت بشی  ولی خیلی فکر کن و خیلی بشناسش با عقلت بشناس تورو خدا با قلبت ...

اخه خیلی دوسش دارم💖

ببا احترام اونا میخان مخ بزنن اینو میگن عزیزم وگرنه اولویت اول و دوم نیس کاملا سلیقه ای هست نه اولوی ...

اونکه اره ولی اختلاف قد زیاد ، تو ذوق میزنه واقعا 

مثل اینا 

حالا بازم سلیقه ها فرق می‌کنه 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
2706