2733
2739

امروز از بهداشت زنک زدن قبل واکسن یک‌سالگی واکسن دیگه ای جدید اومده باید بزنن ؟ کسی هست زده باشه ؟ واحبه؟ 

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞

واکسن پرونار هست ک ازاد میزنن قیمتشم ۱۲۰۰، ۱۳۰۰ اینطوراست

قراربود جز واکسنهای روتین بشه ولی بخاطر تحریم نشد ایرانیشو قرار بود از امسال اماده تزریق کنن

معمولا از دوماهگی قابل تزریق هست تا حدود ۱۵ ماهگی

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
واکسن پرونار هست ک ازاد میزنن قیمتشم ۱۲۰۰، ۱۳۰۰ اینطوراست قراربود جز واکسنهای روتین بشه ولی بخاطر ت ...

سلام نه گفت رایگانه و مکمل واکسن سرخک 

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞