2733
2734

زندگی را با تمام رنجهایش سختیهایش تلخ وشیرینهایش سرد وگرمهایش پذیرفتم ولی زندگی مرا نپذیرفت همیشه گفتن بخند تا دنیا به روت بخنده   هروقت به روی دنیا خندیدم دنیا پشتشو‌بهم کرد    اصلا بزارین یه چیزی بگم. تازه به این نتیجه رسیدم  که تو دنیا هیچکس واسه آدم مثل خودم آدم نمیشه  هر روز که میگذره بیشتر به این موضوع پی میبرم که  تنها کسی که هیچوقت تنهام نمیزاره اول خدا بعد خودمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه ازش سرد شدم متنفر شدم  ازش بدم میاد  هیچحسب بهش ندارم دیگه بسمه اینهمه سال خودموغرورمو زیر پاهاش له کردم. دیگه بسمه دیگه می‌خوام از این به بعد برای خودم زندگی کنم گور بالای هرچی شوهر. 

عزیزم این قهر کردن های کوچیک رفته رفته به عادت تبدیل شده و کشیده بلند مدت و این باعث سردی رابطه عاطف ...

عزیزم ممنون ک وقت میزارید. بله درست میگین. همین الانشم ماه تا ماه قهر بمونیم من ک واقعا برام عادی شده همسرم رو نمیدونم

ولی اخلاق خیلی ب خصوصی همسرم داره. مثلا اگه همون لحظه شوخی کنم بخندم عصبی تر میشه و میگه زندگی رو ب بازی گرفتی...

ادامه ندم سکوت کنم میگه اره چرا سکوت میکنی جواب بده

جواب هم بدم دعوا ببشتر اوج میگیره.

موندم چی کنم واقعا

ترسناک تر از هر موجودی روی کره زمین اونایی هستن ک جهان بعد از مرگ رو قبول ندارن...اللهم عجل لولیک الفرج
عزیزم ممنون ک وقت میزارید. بله درست میگین. همین الانشم ماه تا ماه قهر بمونیم من ک واقعا برام عادی شد ...

خواهش میکنم هزیزم کاری نکردم. عزیزم دهن به دهن نشو یه لیوان اب بده براش و بگو عصبی نشو توضیح بده براش وقتی عصبی میشه چقدر سلولهای مغذش آسیب میبینه و باعث سکته میشه به آرامش دعوت کن و بگو بیا با آرامش صحبت کنیم مشکلمون رو حل کنیم

سلامتی و خوشبختی دخترم
خواهش میکنم هزیزم کاری نکردم. عزیزم دهن به دهن نشو یه لیوان اب بده براش و بگو عصبی نشو توضیح بده برا ...

واقعا کاش عصبی نشه. شاید برای من خوب نباشه ولی برا بچه هامون واقعا بابای خوبیه. خودمم نمیخام آسیب ببینه. چشم عزیزم. این راهم امتحان میکنم

ترسناک تر از هر موجودی روی کره زمین اونایی هستن ک جهان بعد از مرگ رو قبول ندارن...اللهم عجل لولیک الفرج
2706