2752
2734
 نه نداشت  

عجیبه 🤔

حالا ک دیگه تمومش کردی

یه تجربه شد واست و اونم اینه ک این روابط برای وقت گذرونی و برطرف کردن امیال و غرایزه، نباید از احساساتت واسشون مایه بذاری. چون لطمه میبینی

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
😂😂😂شاید مشکلی براش پیش اومده مثلا زنش فهمیده😂😂😂😂

خیلی باحال گفتی😂😂😂😂😂دقیقایکیومیشناسم بایه زنه رفیق شدبه طرف گفته زنم طلاق گرفت بچم پیش مادرمه زنه رفته بودمحلشون تحقیق متوجه شده زن وبچش توخونش دارن زندگی میکنن

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوقت به صددرصدحرفای پسرااعتمادنکنین حتمایکیوقبل شماداشته طرف برگشته یاکسیوپیداکرده هیچوقت هم دلبسته نشین اینابرای اینکه دل طرف بدست بیارین هزارجوردروغ میگن همینکه طرف وابسته شدازش فاصله میگیرن 

2731
هیچوقت به صددرصدحرفای پسرااعتمادنکنین حتمایکیوقبل شماداشته طرف برگشته یاکسیوپیداکرده هیچوقت هم دلبست ...

خیلی بی رحم ان خیلییی خدا سر کافر ام همچین ادمای بی رحمی رو نیاره من کل شب از ته دل فقط اشک ریختم

🧘
خیلی بی رحم ان خیلییی خدا سر کافر ام همچین ادمای بی رحمی رو نیاره من کل شب از ته دل فقط اشک ریختم

دقیقاامیدوارم برات بهترینارقم بخوره عزیزم.برای کسی که ارزش نداره گریه نکن خوشحال باش این ادم سمی زوداززندگیت رفت