2733
2734
من چرا از پستای تو خوشم میاد

دوس داشتنی ام 🥹😌😂

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توقع داشتی تو یک ماه آشنایی با چت عشق به وجود بیاد یا اینکه مثلا تو روزای اول که تو بهش محبت می‌کنی اون باهات بد حرف بزنه ؟ فحشت بده یا تو به اون فحش بدی اصلا این اسمش عشق نبوده که حالا بخوای نتیجه بگیری وجود نداره  عشق خیلی مقدس تر و دست نیافتنی تر از این حرفاست 🥲

🌷لطفاً لطفا لایک نکنید با تشکر 🙏🌷

واای

چرا فکر میکنین این چیزها عشقه

اینها هیجانه که باید کنترل بشه

والا شماها خیلی گران هستید،حیف حتی یک قطره اشک

من یه مادرم

عاشق هم شدم

ولی بدون بخدا حتی شوهری هم که باهاش هم بستری و هم نفس ارزش اشک ریختن نداره

عاشقتونم بچه های گلم
نه اصلا

واضح تر بگم

درخواست رابطه نداشته؟

اصلا در موردش چیزی نمیگفت؟

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
احه می‌گفت آخرین رایطم برا ۱ سال قبل بود طرف ام ازدواج کرد

خوب حالا هر چی هست ایشون علاقه نداره ب شما فکرش جای دیگس...اسی بزار بلاکی بمونه ...شما هم ب زندگیت برس خودتو بدبخت نکن...راحتم از یادت میره ...ولی بخوای هی بخودت امید بدی ک میاد یهو چشم باز میکنی میبینی چند سال گذشته خبری نیست و عمری که تلف شده ..

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
 همش چت نبود بیرون ام رفتیم خیلیی با محبت بود انگار خیلی دوستم داشت

هر پسری با یه جنس مخالف و یه دختر لطیف بره بیرون باهاش خیلی خوبه دلیل دوست داشتن نیست . ازین روانی ها زیاده فکرتو درگیر نکن گلم گور پدرش 

🌷لطفاً لطفا لایک نکنید با تشکر 🙏🌷
2706