2737
2734

من اصلا پارسال کنکور دادم وارسالم امتحان نهایی دادم 

این استرس کنکور منو ول نمیکنه 😂

خواب دیدم اولش که جامو پیدا نمی‌کردم هیچی سر همین رسوای دو عالم شدم 

هیچی هم شیمی نخونده بودم هیییییچی بعد رفتیم سر جلسه با دوستم تقلب کنیم گرفتنمون و برگه دوستم و پاره کردن و برگه منم بهم ندادن بعد یه ساعت التماس 

برگه هامونو دادن ولی ما هیچی نخونده بودیم که بنویسیم 😂

یه ربع آخر بود 

دیگه تصمیم گرفتم از این خواب دیوونه بازی بیدار شم 🤣😂

عزیزم نهایی خوب دادین ؟

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شام سبک بخور

قبل خواب به نهایی فکر نکن مث من نباش وگرنه هر شب کاووس میبینی

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
هنوز شروع نشده خرداد

میدونم پارسال منظورمه

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
2740
آره بابا  کنکور هم دانشگاه فرهنگیان قبول شدم 😂 نمی‌دونم چرا این استرس کوفتی منو ول نمیکنه&nb ...

برا نهایی کتاب خالی کافیه ؟

سوالات نهایی های سال های قبل رو هم بخون آره عزیزم تو یه روز فرجه فرصت خوندن چیز بیشتری نداری 😂🤣 ...

نه کلا 

اگه تست نزده باشی

2706