2752
2734

السلام علیک یا صاحب الزمان💚💚💚💚💚

اللهم عجل لولیک الفرج💚💚💚💚💚

اسی جان ممنون از این تاپیک خوبت که بهمون یادآوری میکنی یاد امام غریبمون رو.

التماس د۵ا

ان شاالله که نگاه پر مهر امام زمان ع بدرقه ی زندگیت🌸

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با اجازه استارتر گرامی

شنیدم برخی بعد از شهادت شهید رجایی ۴۰روز زیارت عاشورا خواندن که رئیس جمهور خوب نصیبشون بشه و (سیدعلی خامنه‌ای شد رئیس جمهورشان😊)

حالا تا انتخابات حدودا"۴۰روز مانده....

از امروز روزی یک مرتبه زیارت عاشورا بخوانیم به این نیت که رئیس جمهور خوبی نصییمون شود 🤲

لطفا منتشر کنید 🙏

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

سلام_مهدی_جان🌹

سلام_آقای_مهربانم❤️

🌷 چه خوش است من بمیرم به ره ولای مهدی

🌺 سر و جان بها ندارد که کنم فدای مهدی

🌷 همه نقد هستی خود بدهم به صاحب جان

🌺 که یک دقیقه ببینم رخ دلگشای مهدی

صبحت_بخیر_امام_زمانم💐

دلتنگتیم_آقا_جان💔

زودتر_بیا_ای_عزیز_زهرا🌷

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️