2752
2734
عنوان

سر جلسه چیا میتونم همراهم ببرم

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی ممنون همچنین حوزه امون مدرسه امونه بعدمدرسه هی میگفت راس ۹‌ تواین شهرمون که هوامون گرمه خدابه ...

چی بگم والا 

کارت گرفتی ؟ یا مدرسه بهت میده؟ 

منم امتحانم توی مدرسه خودمونه 

استرس عربی منو کشت💔💔

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱
مدرسه دختر من گفتند ساعت نه و نیم درها بسته میشه  شما هم چک کن  خدای نکرده پشت در نمونی& ...

جدییی؟؟؟ 

ولی من ما گفتن 9:45 دقیقه اونجا باشیم

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱
مردمم🤣🤣🤣 وای ببخشید من تازه بیدار شدم هنوز گیجم

صبح بخیر جوان ایرانی😂 

اشکال نداره عزیزم❤

چی بگم والا  کارت گرفتی ؟ یا مدرسه بهت میده؟  منم امتحانم توی مدرسه خودمونه  استرس ...

کارت خودم گرفتم نزیک۶۰تومن سرجمع شدواسه کارت ورودبه نهایی تقریبا۳بارپرینت گرفتم

یه بارمدرسه اشتباها عکس دوستموگذاشته بودبه جام دومین که درست شدگرفتم سومین بارهم که کارت جدید

موفق باشی❤️من فردا امتحان دارم🥴

تا به حال توی بیداری خوابیدید؟ این حالی بود که برای سال ها داشتم، حالا که بیدار شدم ویرانه نه ولی پوچی بزرگی در مرکز زندگیم میبینم، اما بازم این پوچی چیزی از خوشحالیم کم نمیکنه، چون بلآخره من بیدارم✨
موفق باشی❤️من فردا امتحان دارم🥴

قربونت عزیزدل 

انشاالله که شمام امتحانتو عالی بدی و موفق باشی😘