2733
2734
عنوان

مادرایی ک بچه ۲ساله دارید بیاید🥺🥺🥺🥺مرمری ام

| مشاهده متن کامل بحث + 4841 بازدید | 171 پست
بچه ها رو‌نمیشه باهم‌مقایسه کرد. بنظرم پسرکوچولوتون هم طبیعیه ومشکلی نیست. دوتا خواهر زاده های من تق ...

عزیزم اونی ک کلمه میگه از لحاظ غذا خوردنش چطوره؟یعنی بلعش خوبه؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دخترم تا همین ۲ ماه پیش کلمه می گفت و چنتا جمله لان خیلی روون صحبت می کنه و منظورشو میگه و حتی سوالا های منطقی می کنه ، همه ی رشد ها که مثل هم نیست اما استرس شما به بچه منتقل میشه ، بزارین رشد خودش رو طی کنه 😍

2731
دندون فقط ده تا داره ۸تا جلو دوتا آسیابم عقب رشد قدی و وزنی خوبیم نداشته تو چندماهه اخیر

باهاش زیاد حرف بزن برای قد و وزن هم ببر دکتر و تقویتش کن. احتمالا خودتون هم به زنبور گفتین ویز ویز که بچه یاد گرفته

به نظر طبیعی میاد

استعدادها متفاوته، مقایسه شون نکنید

مادر من از خاله م یک سال ونیم بزرگتر هست.

مامانم میگه من تا سه سالگی راه نمیرفتم، خاله م یک سالگی راه میفته دست مامانم را میگیره میگه بلند شو راه بریم.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

اصلا نمیشه مقایسه کنی با بچه اولتون ،با هم تفاوت زیاد دارن حالا  بزرگتر شد خودت  بیشتر متوجه میشی 

با حرف زدن هم صبر کن تا سه سالگی بهتر شد که شکر ،نشد میبریش گفتار درمانی راه میفته نگران نباش اصلا 

فقط چیزی که تو این سن مهمه ارتباط چشمی و درک کردنشه ،مثلا بهش بگی توپتو بده ،بهت بده کافیه 

2740
آزمایش خون بگیر شاید ویتامین از بدنش کم باشه ،من چندماه پیش از بچم آزمایش خون گرفتم آهنش و ویتامین د ...

من دائم قطره دی۳

کلسیم

اهن و مولتی میدم

یعنی ممکنه کمبود داشته باشه

تو قطره نمیدادی بهش؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
بچه های اطرافم عین بلبل حرف میزنن پسرمن هیچچچچ  همه میگن ببر گفتار درمان نمیدونم لازمه یا صبر ...

دقیقا عین بچه ی من

ولی من نگران نیستم

چون میدونم بچه هام تنبلن   

اولی ۱۴ ماهگی راه رفت

دومی الان ۱۵ ماهشه ، حتی رو پاش وانمیسته

کلمه هم هیچی به هیچی

یه بابا یا ماما نمیگه

آب یا مَم ( غذا ) هم نمیگه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
اصلا نمیشه مقایسه کنی با بچه اولتون ،با هم تفاوت زیاد دارن حالا  بزرگتر شد خودت  بیشتر متو ...

ارتباط چشمی داره

کاملا درک میکنه 

خیلی باهوشه اشاره میکنیم به هم اون سریع میگیره چی میگیم

ولی امان از حرف نزدنش

من هنوزم غذا میکس میدم نمیدونم ازونه حرف نمیزنه😢

پسر من از ۳ کلمه گفت تازه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
عزیزم اونی ک کلمه میگه از لحاظ غذا خوردنش چطوره؟یعنی بلعش خوبه؟

نه. دوسال ونیمه هست. بد غذاست ولاغر وکوچک...خیلی از غذاهارو دوست نداره.وروشو برمیگردونه..خیلی هم وابسته به مادر وپدرشه

پارسا پسرمامان😍
2706