2733
2739
عنوان

اینم شانس بود من از شوهر آوردم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 58 پست
واقعا بنظرم هیچکدوم دلیل منطقی نیست یکم سعی کن ذهنت ازاد کنی به فکر بچه هات باش

چطوری دهنمو آزاد کنم اگه وقتشو داری بیشتر راهنماییم کن لطفا 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شوهرت بد نیست که

من می‌دونم که از این بدترش هم هزاران هست ولی مشکل من عاطفیه اینم خودش به مرور زمان ادمو پودر می‌کنه میدونی چند سال زمان می‌بره و میگذره یهو لبریز میشی دیگه میزنی به سیم آخر 

احمقی موندی؟  برو زندگیتو از نوع شروع کن یه زندگی و ازدواج خفن متنفرم از مردایی ک حس مردو نمی ...

اصلا به زندگی دیگه فکر نمیکنم تنهایی رو دوست دارم دلم پیر شده از بس زده توی ذوغم

2742
سراغ ندارم شوهرم هم می‌دونم نمیاد 

خودت تنها برو. دنیا خیلی بی رحمه، مردها هم خیلیاشون بدتررررر از شوهرتن. زندگیتو به راحتی از هم نپاشون. سعی کن با کمک تراپیست ریشه های افسردگی رو درمان کنی، تاب آورژتو بیشتر کنی، و اگر اون موقع بازهم همین حس رو داشتی برو برا طلاق

خودت تنها برو. دنیا خیلی بی رحمه، مردها هم خیلیاشون بدتررررر از شوهرتن. زندگیتو به راحتی از هم نپاشو ...

تراپیست یعنی همون روانشناس معمولی ؟ همین فردا میرم نوبت بگیرم اصلا بزار این اینجور بمونه خدا خودمو قوی کنه ندید بگیرمس از کاراش سر درد نشم

چطوری دهنمو آزاد کنم اگه وقتشو داری بیشتر راهنماییم کن لطفا 

سعی کن بیرون بری ببین به چی علاقه داری که انجامش بدی 

مثلا خرید دوست داری بکنی 

یا با دوستات وقت بگذرونی 

با خانواده یک مسافرت برو 

خیلی کارها میشه کرد 

ببین شوهرت هرچی هست بازم مشکل جدی نداره واقعا

همین که خونه رو حتی میگی به زور، زده به نامت 

باور من کمتر کسی پیدا میشه اینکار بکنه 

مردها توی کار خونه همه تنبلن 

میتونی با زبون خوش بهش بگی کمکت کنه 

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
2740
خودت تنها برو. دنیا خیلی بی رحمه، مردها هم خیلیاشون بدتررررر از شوهرتن. زندگیتو به راحتی از هم نپاشو ...

دلم نمی‌خواد بپاشونم تازه زندگیم رو هم دوست دارم اما هر چی میگذره شوهرم بد تر میشه ده سال دیگه میدونم باهم جای خوبی از زندگی نیستیم 

دلايلت براي طلاق جز اون كتك زدن بچه بينهايت بينهايت مسخره اس 

کتک زدن بچه خیلی عذابم میده مادر شوهرم خونمونه امشب شروع کرد ادای منو در آوردن که اونا رو بخندونه پسرم پاشو گذاشت روی پای باباش و رفت یهو شوهرم از پشت سر با شدت تمام بطری شیر پر رو پرت کرد برای پسرم ببین این چیزا بعد از ۱۰ سال خیلی دل ادمو پر می‌کنه ده سال زمان زیادیه طولانی دلگیر باشی همش 

طلاق شده بچه بازی.شما بعد طلاق سرانجام خوبی نداری متاسفانه.اونم با دوتا بچه!سعی کن ب خووت بیشتر برسی .فکر کنی شوهر نداری.استخر برو باشگاه برو.بیرون برو با دوستانت.توقع هم از شوهرت نداشته باشی برای تولد و فلان.چون میدونی  عوض نمیشه.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

عزیزم الان میگی از مرد ها بدم میاد چند سال دیگه احساس تنهای میکنی و کارت با دوتا بچه خ سخت میشه

بعدم الان مردها نمیتونن هزینه خانواده رو بدن چ برسه ب ی زن تنها 

ب این چیزام فک کن 

2706