2733
2739
عنوان

اینم شانس بود من از شوهر آوردم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 58 پست
کتک زدن بچه خیلی عذابم میده مادر شوهرم خونمونه امشب شروع کرد ادای منو در آوردن که اونا رو بخندونه پس ...

ببين واقعيتو بهت ميگم احتمال نود ونه درصد توهم تو ايجاد رابطه با همسرت موفق نبودي وگرنه تا حالا خيلي از اين مشكلات حل شده بود ادما نميتوانن رفتار كسيو رو تغيير بدن اما ميتوان رفتارشو با خودشون تغيير بدن من طوري رفتار كردم كه تا خود امروز خانواده شوهرم كه راحت با عروساي ديگه كشمكش دارن با من هيچ بحثي حتي لفظي ندارن چون ميدونن من وارد بازيشون نميشم چون بچه داري جاي تنفر از شوهرت سعي كن تلاشتو بكني نشد اونوقت فكر طلاق باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی نمیزاره این کارارو بکنم چی؟

میذاره شما اروم اروم جلوبرو بدتر از شوهرمن که نیست .حوصله ندارم اگه میگفتم که شما میرفتی الان روی شوهرتو ماچ میکردی و شکر میکردی😂ولی الان من هر کاری میکنم.اروم اروم جلو برو حتی شده با دعوا و کتک کاری آخرش شل میشه و عادی براش.از کارای کوچیک شروع کن ک زیاد گیر نده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731
میذاره شما اروم اروم جلوبرو بدتر از شوهرمن که نیست .حوصله ندارم اگه میگفتم که شما میرفتی الان روی شو ...

ماشاالله روحیت خیلی خوبه من نمی‌دونم چرا نمی‌کشم تحملش کنم که بخواد کم‌کم خوب بشه بعد ببین کلا خیلی سرسخت خیلی بابا مرد یکم وا بده زندگی رو یه منو خودش زهر مار کرده

ماشاالله روحیت خیلی خوبه من نمی‌دونم چرا نمی‌کشم تحملش کنم که بخواد کم‌کم خوب بشه بعد ببین کلا خیلی ...

کسی مثل من نبود منم از اون سلیطه ها بودم.کم کم اروم تر شدم.راستش مدیون شوهرمم ک اینجور شدم با کاراش کاری کرد صبورتر شدم و ی سری اخلاقای بدم بره کنار😂ب این فکر کن این شوهرا برای آزمایشمون فرستاده شدن.تو خونه اسماج و شمع دود کن .بعد تمیزی خونه و کیف کن.مدیتیشن کن گاهی.اصلا سعی نکن شوهرتو عوض کنی رو خودت بیشتر کار کن.ب مرور اونم عوض میشه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740

اگه شوهرت بچه ها رو میزنه دخالت نکن ب هر حال پدرشونه. ولی تو تنهایی ی روز بشین آروم و با محبت صحبت کن بگو حداقل جلوی جمع نزنه بچه غرور داره.اعتماد ب نفسش پایین میاد.بگو خودتو ی لحظه جای بچه بذار اگه تو جمع پدر یا هرکی بهت بزنه چه حسی داری.

کسی مثل من نبود منم از اون سلیطه ها بودم.کم کم اروم تر شدم.راستش مدیون شوهرمم ک اینجور شدم با کاراش ...

ببخش عزیزم جوابتو میدم اگه دوست داشتی بازم جواب بده اکرم نه که ممنون تا اینجا هم صحبتم شدی 🌺 یه اعترافی بکنم از حس غم ارضا میشم لذت میبرم بیشتر بهم خوش میگذره وقتی غمگینم تا حالا هزار باز خودمو زدم به سرحالی گفتم خندیدم اما بعد از دو روز حالم صد برابر داغون تر شده یه غمی که اصلا پدرم در بیاد می‌گرفتم فکر کن دوزوز خودم رو مشغول میکنم با خودم میگم من سرخالم من به شوهرم نیاز ندارم بعدش باید دو شبانه روز توی حمام زار بزنم تا بشوره ببره  یا مثلا میگم برم توی جمع دورم شلوغ باشه دقیق دو شبانه روز دیگه نمیتونم بخوابم گوشه گیر شدم تازه امسال اینطوری شدم

تراپیست یعنی همون روانشناس معمولی ؟ همین فردا میرم نوبت بگیرم اصلا بزار این اینجور بمونه خدا خودمو ق ...

یه خانمی تو اینستا هست من همیشه دنبالش میکنم.  خیلی با سواده و تخصصش هم روابط بین فردی هست و شهصیت شناسی و درمان طرحواره و این چیزا. شات صفحه پیجشو میزارم برات

2706