2777
2789

دختره خوشگل و قد بلند ۲۰ سالش بود مامان دختره انقدر گریه کرده بود چشماش باز نمیشد میگفت مدام دخترمو کتک میزده دختره ام به خانوادش نمیگفته یا الکی گفته سرم گیج رفته از پله افتادم میگفت دخترم دو قلو حامله بود انقد کتکش زدن که یه قل سقط شده یکیشم دو ماه پیش زایمان کرده بعد شوهر دختره و پدر شوهرش دختره اوردن تو پارکینک انقدر سرشو زدن رو موزائیک که صورتش پر خون شده شوهرش گفته میزنم تو سرت که نتونی بری جاشو به کسی نشون بدی.  مامان دختره رفته دخترشو از دستشون نجات بده دومادش درو رو هرذدوتاشون قفل کرده رفته داخل مادر زنشو سیییر کتک زده با چاقو زده تو کمرش  دختره ام جلو چشم مادره کلی کتک زده دستای مامان دختره رو دیدم پر جای کبودی بود 😑😑😑میگفت مادرشوهر دخترم براش خودکار و دفتر اورده گفته صد بار بنویس از امروز همه کاراتو انجام میدم غذاتو میپزم جاروتو میکنم اصلا برگام ریخت اینو شنیدم میگفت دومادم با مشت میزنه به بدن نوزاد دوماهه میگه پاشو چه قدر میخوابییی ...این چیزارو دیدمو شنیدم واقعا از همه چیز نا امید شدم منم بچه طلاقم با خودم میگم من که  خونه پدرم هیچ خوشی ندیدم شاییییید یه روز با به نفر ازدوتج کنم خوشبخت بشم ولی خب زهی خیال باطل هیچ خوشی ای در کار نیست نه خونوادم شرایط خوبی دارن که بمونم نه ادم خوب میاد منو بگیره که شرایطم بهتر بشه...من به هیچ جا تعلق ندارم...من همیشه یکی از کاربرایی بودم ک تاپیک میزدم دلم میخواد ازدواج کنم یا میگفتم چرا کسی نمیاد منو بگیره اما با وجود چیزایی ک امروز دیدم دیگه دهنمو میبندمو  میشیتم یه گوشه😔😑😑

گرمهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنه بتونن ثابت بکنن چون وقتی میری میگی مثلاً شوهرم کتک زده و فلان برمی‌گردن میگن شاهد بیار دیگه پیش خودشون نمیگن که تو چهار دیواری خونشون شاهد از کجا بیاره که من کتک خوردم یه همچین قانونی ما داریم دیگه 

یا یه عده دیگه میان میگن نمی‌دونم دامن فلان مدل بپوش شوهرتو تو راه بیار و فلان و اینا از شوهرت طلاق نگیر و از این چرت و پرتا

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

خدا بکشتشون به حق علی.

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  

قطعا ازدواج با آدم خوب خوبه ، خودتون خوب باشید ، اگه کسی هم اومد عجله نکنید فکر کنید دیگه قحطیه ،دقت کنید و مشاوره برید 

ان شاءالله آدمای خوب هم هستن و میان

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
شما برا چی رفته بودین

۶ ماه پیش مامانم تصادف کرده بود واسه معاینه مجدد رفتیم

گرمهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

امیدوارم بتونه کاری کنه که تقاصشو پس بده مردک روانی با خانواده احمقش اوووووففففف حالم بد شد

دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2801