2733
2734
شب  الان سحره مغز از صبح بیدار بوده دیگه شب نمیکشه مگه اینکه ۱ و ۲ ظهر بیدار بشی از خواب&nbs ...

درسته ولی واقعا بدنم اینطوریه از وقتی یادم میاد شبها بیدارم و مطلب رو زود یاد میگیرم طوریکه محاله فراموش کنم

و در کل خوابم خیلی کمه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من گاه گیرایی دارم یبار شب خوب میفهمم یبار صبح🤣

بازم خوبها نهایی که شب رو راحت میخوابن واقعا یه ورژن بالا نصب شده تو بدنشون

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2740
دقیقا منم

حالا یه ساعت بخوابی ریکاوری میکنه مغزت قشنگ جا میفته مطلب

2706