2737
2739
فکرم درگیره شوهرم با معشوقش بعد دو سال و نی کات کردن همچین غم گرفته ک مث شکست خورده ها شده عصبیم و ...

عجب 

یعنی همزمان با شما؟ 

چه رویی داره

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
خب بگین مثل سر کلاس بیان حضوری بزنین دیگه دلیل بیدار بودن رو چرا میپرسین😂😂😂 خانم معلم من حاضرم🤣 ...

از کجا فهمیدی میخوام خانم معلم شم😂😂

💛من میتونم💚باید بتونم🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا مطالبی که در طول روز متوجه نمیشم به طرز عجیبی شب تا اعماق مغزم نفوذ میکنه

شب 

الان سحره

مغز از صبح بیدار بوده دیگه شب نمیکشه

مگه اینکه ۱ و ۲ ظهر بیدار بشی از خواب 

اونم اشتباهه

زود بخوابین سحر خیز باشین 

ورزش بعد صبحانه درس 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2731
2740
از دلم نمیاد همسرمو بیدار کنم اولین باره اینجوری شدم یدونه قرق هیوسین هم انداختم

راه حل اسهال اینه برنج رو بشوری و بزاری خشک بشه تو سایه بعد آسیابش کنی با یکی دوقطره روغن زیتون بصورت خشک بخوری فوری قطع میشه

اما من خودم تحمل کردم مایعات میخوردم سم از بدنم دفع شد

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
عجب  یعنی همزمان با شما؟  چه رویی داره

اره موقعی ک دخترم 2 ساله بودش رفت با زنه بعد از اون دیگ کلا در ماه دو سه شب میومد خونه همش با اون بود مسافرت بیرون شهر هعی یک هفته میشه میبینم زنه همه پروفایلای عاشقانه و بیو عاشقانه رو برداشته شوهر منم از همون شب هر شب خونس 

امشب زنه بیوش زده بود تا همیشه منتظرت هستم تا ابد و یه روز چون از وجودمی 

از کجا فهمیدی میخوام خانم معلم شم😂😂

از اونجا که هی علاقه دارین حضور قیاب بکنین بقیه رو😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2706