2733
2739
عنوان

بیایین رفتار جاری حسودمو تعریف کنم🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 2449 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ترس شما خاله زنکا هیچ وقت دلم نمیخواد  شوهر کنم 

کل دلخوشیتون یه ماشین چینیه 

یعنی هیج دارایی  جز همین ندارید که پزشوو بدید 

نه آگاهی نه درک و شعور فقط پز های تو خالی 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731

حتی اینجا ک‌مجازیه هم ب ماشینتون حسادت میکنن میگن چینیه چ توقعی از جاریت داری

سوخته فشاری شده دیگ

استوری نذار سطح خودتو پایین نیار اون الان همینطوریشم فشارشو خورده

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740

مبارکتون باشه عزیزم ماهم تقریبا عین شماییم ولی اول راه بیخیال برات مهم نباشه 

ولی باید میگفتی کل وسایل بازی بچه لباس وسیله خونه همه ما چینی هس با مارک های مختلف و اینکه آمریکا از چین ترسیده میخواد بزنش زمین چطور میگی ایران‌خودرو بهتره بعدم میگفتی البته حق داری تو از شرکت سایپا اومدی شرکت ایران‌خودرو چ میدونی ماشین خارجی چقد راحته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
حتی اینجا ک‌مجازیه هم ب ماشینتون حسادت میکنن میگن چینیه چ توقعی از جاریت داری سوخته فشاری شده دیگ ...

دختر خوب الان یه ماشین ایرانی ۱میلیارده پراید بدردنخور ۴۰۰خورده ای میلیونه یه ماشین چینی پرچمدارش خودشو بکشه ۲وخورده ای یکم بمون با ماشینای شاسی برند مقایسه کنی حساب کار دستت میاد چرا اونارو قسطی نمیدن؟من نمیگم که بی ارزشه ولی میگم دیگ همه میدونن چینی یعنی قسطی

به چی شون دقیقا؟به شوهر چپر چولوق کارگر و بی سوادش؟

کارگر بودن عیب نیست. توی کشوری زندگی میکنیم که پراید سوار شدنم لاکچری محسوب میشه از بس که همه چی گرونه. اینو قبول دارم. ولی اینکه شما یه ماشین چینی انداختین زیر پای خودتون همچین کار شاخی نیست که یکی بخواد بهش حسودی کنه. منم ماشینم چینیه‌. ولی میدونم که قیمتش با یه ماشین صفر ایران‌خودرو برابری میکنه. پس فرقی بین خودم و اونی که ۲۰۷ سوار میشه نمیبینم. شاسی ماشینم بلنده ولی این باعث نمیشه خودمو به این خاطر بالاتر ببینم. شما هم مثل آدمای غنی رفتار کن، نه مثل تازه به دوران رسیده ها که عقده تایید شدن دارن.

دختر خوب الان یه ماشین ایرانی ۱میلیارده پراید بدردنخور ۴۰۰خورده ای میلیونه یه ماشین چینی پرچمدارش خو ...

واقعا حسودیا

اسی خریده مبارکش باشه شما چرا فشاری میشی

فک‌نکنم خودت پرایدم داشته باشی

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706