2733
2739

کسی معجزه دیده ؟؟

نذر مجربی سراغ ندارید

تو رو خدا دعا کنید برای کسایی ک عزیزشون جلوی چشمشون بیمار افتاده و نمیتونن برای بهبودیش کاری انجام بدن 🥺

دوام‌الحال‌من‌المحال🌱هیچ حالی دائمی نیست رفیق❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب بستگی داره Gcs چند باشه و اسیب وارده به مغز تا چ حدی باشه قابل برگشت باشه یا غیرقابل برگشت

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740

نظر کن ۴۰روز سوره واقعه بخون

برای مریض من که جواب نداد فوت کرد ولی حداقل خودم به آرامش روحی رسیدم

انشالله برای شما جواب میده حاجت روا میشی

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
خب بستگی داره Gcs چند باشه و اسیب وارده به مغز تا چ حدی باشه قابل برگشت باشه یا غیرقابل برگشت

پنج ماه پیش تصادف کردن ی بار بهوش اومدن و دوباره الان تقریبا سه ماهه تو کماهست

سطح هوشیاری ۶و۷ 

تو مرحله اول گفتن اسیبی ب مغز وارد نشده 

دوام‌الحال‌من‌المحال🌱هیچ حالی دائمی نیست رفیق❤️

احساس ناامیدی رو بذارید کنار و وقتی میرید ملاقاتش باهاش حرف بزنید انگار نشسته و میشنوه صبور باشین و به خدا توکل کنید متاسفانه ممکنه این مرحله طولانی باشه.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2706