2733
2734
عنوان

راهی برای برگشت بیمار کمایی ب زندگی وجود داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظر کن ۴۰روز سوره واقعه بخون برای مریض من که جواب نداد فوت کرد ولی حداقل خودم به آرامش روحی رسیدم ...

🥺🥺روح ایشون و قلب شما در آرامش 

دوام‌الحال‌من‌المحال🌱هیچ حالی دائمی نیست رفیق❤️
2731
خالم از کما برگشت میگفتن رفتنیه برگرده ناقصه حتما ولی خداروشکر برگشت بدون هیچ مشکلی از همه ی بخش بیم ...

میتونم بپرسم چند وقت توی کما بودن ؟؟

ایشون پنج ماهه ی بار بهوش اومد و دوباره بعد چند روز رفت تو‌کما ،میگن قصورات پزشکی بوده .الانم دیگ ترخیص کردن خونه ازش نگهداری میکنم 

احساس ناامیدی رو بذارید کنار و وقتی میرید ملاقاتش باهاش حرف بزنید انگار نشسته و میشنوه صبور باشین و ...

من همینم دقیق و کلی بهش امیدوارم .مهم نیست طول بکشه مهم اینه ک کاملا سلامت بهوش بیاد🥺

میتونم بپرسم چند وقت توی کما بودن ؟؟ ایشون پنج ماهه ی بار بهوش اومد و دوباره بعد چند روز رفت تو‌کما ...

حدودا ده روز دوهفته ای بود خیلی طولانی نبود ولی با دستگاه نفس میشید میخواستن دستگاه رو بکشن ازش همون شب که یه دکتر دیگه اومد گفت یه روز دیگه هم فرصت بدین این آمپول رو میزنم ببینم واکنشش چیه بعدا نشد اهدای عضو کنيد 

2740
حدودا ده روز دوهفته ای بود خیلی طولانی نبود ولی با دستگاه نفس میشید میخواستن دستگاه رو بکشن ازش همون ...

عزیزم🥺🥺خداروشکر ک حالشون خوب شد 

توگوگل بزن عدد ابجداسم مثلا محمد مثلا میاد عددش 1000 خواستی نذرکنی بگو 1000 تاحمدیا1000آیه الکرسی. ...

اها متوجه شدم .ممنون عزیز❤️🌺