2752
2734

دو هفته میشه عروسی کردیم

هر شب با کلی خستگی میومد خوشحال و سرحال فیلم میدیدیم تخمه میخوردیم تا سه شب بیدار بودیم

امشب وقتی اومد همش سرش تو گوشی بود رفتم دیدم تو گوگل سرچ کرده حذف اکانت تلگرام

بعدشم شام خورد همینجوری دراز کشید تو حال انگشتامو تو موهاش کردم تکون دادم گفتم پاشو بشین دلم گرفت یهو گفت نمیفهمی خوابم میاد موهامو میکشی

بعدشم که دوشک انداختم بخوابیم کلا بغلم نکرد مثه هرشب الانم هر چی بوسش کردم رفتم بغلش هیچ عکس العملی ندیدم من کنار کشیدم دیدم کلا صورتشو انور کرد به اون پهلو

اعصابم خیلی خورده

روزی منم مادر خواهم شد یه صلوات برام بفرست گلم... الهم صلی الا محمد و آل محمد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقد لوسید

وای🤣🤣🤣

فک کنم کاربری سیزدهمم میشه هرجا دیدین دارم به ترکیدن نزدیک میشم دو جمله بخوام بذارم امضام باشه اینه که...  زیبای من به خانواده ادمی که قصد داری باهاش ازدواج کنی به تک تک رفتار هاشون دقت کن اگه اون رفتارها رو اعصابت بود بعدا با همسرت هم به مشکل میخوری چون ایشون هم بچه همون خانواده ست و رفتار کردارش به اونا شبیه هستش 🙄     خواهر عزیزم اگه شرایط زندگی مشترکت خوب نیست و تو داری تمام تلاشتو میکنی ولی طرف مقابلت فقط نگاه میکنه یعنی حتما تو لایق ادمی بهتر از ایشونی!
2706