2752
2734
عنوان

منو قانع کنید به کسی که ازش جدا شدم پیام ندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 72 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یادمه همچین موقعیتی بودم و پیام دادم یه حرفایی شنیدم که ۵۰۰ دادم پول تراپیست فقط یادم بره😂😂 ...

به منم کم از این حرفا نزده تو این چند هفته‌. چیا بهت میگفت؟

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2731
برا کسی بمیر که برات تب کنه خدا رو شکر که ازدواج نکرده بودین مثبت فک کن دفعه بعد پای کسی نمون اینهمه. چه خبره سه سال. اشنایی سه ماه بسه نه دیگه شش ماه
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
صد سال گریه کن ولی پیام نده  این ادم اگ براش مهم بودی با اولین ویس گریه صد بار زنگ میزد نمیخاد ...

بخدا باورت میشه یه ویسایی دادم که دل سنگ آب میشد از صدام و زجه هام ولی اون عین خیالشم نبود گفت چقد ضعیفی برایه من گریه نکن

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
ده سال دیگه بابت هر پیامی ک برای آشتی و التماس بهش دادی هر روز و روزی دوبار محکم میزنی تو سر خودت،ان ...

به همین چیزا که نوشتی فکر میکنم دیونه میشم. واقعا چجوری تونست بگه من برم بغل یکی دیگه بخوابم؟ اخه از اول که اینجوری نبود خیلی عاشقم بود یهو سرد شد من تو شوکم

بخدا باورت میشه یه ویسایی دادم که دل سنگ آب میشد از صدام و زجه هام ولی اون عین خیالشم نبود گفت چقد ض ...

نگاه عزیز جون برا این نفهم خررررر گریه میکنی چی بشه 

ادمی که هفت پشت غریبه باشه اشک یکی ببینه دلش میسوزه خودت فکر کن ببین این چه اشغالیه که گریهات واسش مهم نبوده قیدشو بزن

لقمه ای که  استفراغ شده رو بازم میخوری؟؟ چرا می خوای  خودت رو کوچیک کنی؟؟؟

با خودم میگم شاید دلش بسوزه و برگرده بخدا داغونم

به همین چیزا که نوشتی فکر میکنم دیونه میشم. واقعا چجوری تونست بگه من برم بغل یکی دیگه بخوابم؟ اخه از ...

بابا بخدا مردم مریضن،مادرشون از قصاب محل پس میندازتشون و سر سفره باباشون بزرگ نمیشن.فقط واسه ارضا بیماری روانیشون دختر مردم رو عذاب میدن و ب مرگ راضی میکنن.آدم سالم ک اینجوری زخم ب قلب بقیه نمیزنه.اصلا سست نشو و گریه نکن و خودتو زجر نده چون خیلی بی ارزش تر ازین حرفان

برو یه مرد دیگه رو امتحان کن شاید خوب بودن. کلی مرد تو این دنیا هست که مجردو تنهان و کسی دوسشون ندار ...

اینم عاشقم بود. خسته شدم از بس محبت کردمو ولم کردن‌. چنتارو امتحان کردم همه فقط اولش خوبن

شوهر به این راحتیا نمیتونه ول کنه بره. دوس پسره

شوهر هم اتفاقا از آب خوردن راحت تر ول میکنه میره بعد شما دلتو به این که از الان موندنی نیست خوش کردی که چی ؟ 😐

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
2706