2733
2734
عنوان

منو قانع کنید به کسی که ازش جدا شدم پیام ندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 72 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم کی بود که میگفت مردا شکارچین، هرچی ازشون دورتر شی بیشتر میان سمتت، تو فقط خودتو کوچیک میکنی ...

خودش گفت برو یهو بی دلیل. گفت نمیخام باهات ازدواج کنم بیخودی منتظر نمون

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
خودش گفت برو یهو بی دلیل. گفت نمیخام باهات ازدواج کنم بیخودی منتظر نمون

نمیدونم چرا با این حجم از لا. شی بودن نمیتونی قیدشو بزنی 

حتی بهونه اشم بهونه نیست

یه دختر که میخواد زندگیشو قشنگ بسازه🌱🦋
2731
غرور داشته باش ديگه  نميخاد با تو باشه بايد اينو بپذيري  برو جايي ك تو رو بخان برات ارزش ...

تاپیک اخر منم در همین مورده نظر میدید🙂💔

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
اخه منم تو سن پایین این تجربه رو داشتم.گریه میکردم طرف بهم زنگ زد گفت آدم واسه مرده گریه میکنه،پس من ...

بخدا اینم یه حرفایی میزنه که اصلا سنگ آب میشه. مثلا میگه خیلی بدبختی که مثل سگ دنبال منی یا میگه یبار دیگه گریه کنی تا اخر عمر جوابتو نمیدم

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
با خودم میگم شاید دلش بسوزه و برگرده بخدا داغونم

برگرده ولی  تحقیرت کنه خوبه؟؟

خدا داره بهت نشون میده این آدم اشتباهیه

چرا اصرار به ادامه اشتباه داری؟

دل به پای بادبادک های کم طاقت مبند زندگی را هر چه آسانتر بگیری بهتر است
بخدا اینم یه حرفایی میزنه که اصلا سنگ آب میشه. مثلا میگه خیلی بدبختی که مثل سگ دنبال منی یا میگه یبا ...

دقیقا این جمله هارو شنیدم.وقتی حدودا ۱۴ سالم بود،حدودا ۱۱ سال پیش این بلاها سرم اومده.بیشترین پشیمون واسه گریه ها وقتی بود ک فهمیدم دوست دختر داشته تمام مدت و پیام های منو نشونش میداده ک ب اون دختره بگه ببین من چقدر کشته مرده دارم.

اخرشم دختره بمن زنگ زد گفت ب این اشغال پیام نده طرف مریضه داره از زجر دادنت لذت میبره.

اینکه ازدواج کردی و سر خونه زندگیتی خیلی تاثیر داره. برام دعا کن منم زودتر ازدواج کنم

نه اتفاقا اتفاقا کاش جای تو بودم تو نمیدونی من اولش چی کشیدم پدر خودم و همسرم دراومد تا من اونو فراموش کردم من حال خودمم نداشتم یهو از لج اون ازدواج کردم و همسرمم بدبخت کردم کلی اذیت شدم اما اگر مجرد بودم خیلی بهتر بود فک کن تو این حالی ک تو الان داشتی باید ی شوهرو خانواده شوهرو تحمل میکردی من خیلی اذیت شدم اما تو ب حرفام گوش کن ببین تو ی دختر قوی هستی از همین الان بلاکش کن قسم میخورم دوهفته نشده برمیگرده اما دیگ محلش نکن فقط ب حرفم گوش کن ببین من ک پسررو قبل ازدواجم بلاک کردم سر هفته برگشت گفت گوه خوردم کسی ک بهم گفته بود دیگ تفم تو روت نمیندازم،، اما من دیگ قبولش نکردم 

نه اتفاقا اتفاقا کاش جای تو بودم تو نمیدونی من اولش چی کشیدم پدر خودم و همسرم دراومد تا من اونو فرام ...

بخدا از همینا که میگی میترسم و ازدواج نمیکنم. فکر کن آدم تو این حال زار و افسردگی چجوری یه زندگی بچرخونه چجوری شبا بغل یکی دیگه بخوابه چجوری با طرف بیرون بره چجوری همسری کنه. واسه همین دست نگه داشتم و ازدواج نکردم وگرنه خوده کثافتش که هزار بار گفت برو شوهر کن برو شوهر کن. شوهرت وقتی فهمید یکی دیگه رو دوس داشتی رفتارش چجوری بود؟؟

بخدا از همینا که میگی میترسم و ازدواج نمیکنم. فکر کن آدم تو این حال زار و افسردگی چجوری یه زندگی بچر ...

خیلی سخته تا کسی و دوست نداشتی ازدواج نکن اما هیچوقت غرورتم له نکن برای پسرای بی ارزش،،،اول فراموش کن طرفتو حتما بعد ازدواج کن،، اون پسره ام انقدر اینور و اونور زد و تهدید کرد ک همسرمم فهمید هرچند گفت قبل ازدواج فهمیده بوده اما عاشق من شده براش گذشتم مهم نبوده وقتی فهمید ب روی خودش نیورد اما تو فکر بود بلایی سر پسره بیاره ک دیگ با هم حرف زدیم گفت من قبل ازدواجمونم خبر داشتم اما عاشقت بودم و این حرفا گفتم بیا جدا شیم قبول نکرد گفت من راضیم ب همین وضع

عزیزم منم تازه فهمیدم این پسرا ارزش ندارن 

آدم بخواد بخاطرشون غصه بخوره

خیلی بیخیالن تو هم  سعی کن بهش

فکر نکنی بادوستات برو بیرون

کم کم یادت میره لعنت به مردای بی احساس

خواهی که جهان درکف اقبال تو باشد/خواهان کسی باش      که خواهان تو باشد❤