2733
2734
عنوان

منو قانع کنید به کسی که ازش جدا شدم پیام ندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1115 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون خیلیییی بهت بی محلی کرده فکر می کنی چه توپه ای هست یکم بهت محبت کنه خوب میشی

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
ادم چیزی و ک بالا اورده رو دیگه نمیخوره

اون منو بالا اورد😔

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

بیشتر از این خودتو خار نکن .اگ ام بخواد برگرده این کارای تورو ببینه دیگ بر نمیگرده .چون پسرا دخترای سفت سختو دوس دارن ..میدونم واقعااا سخته ینی غیر قابل تحمله ولی شما تحمل کن  ..چ برگرده چ بر نگرده ...

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊
واقعاخودت نمیبینی ادم حسابت نمیکنه بعد میگی نشستم گریه کردم ؟

دلم که نمیفهمه ۳ سال خاطره رو چیکار کنم

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

ده سال دیگه بابت هر پیامی ک برای آشتی و التماس بهش دادی هر روز و روزی دوبار محکم میزنی تو سر خودت،انقد ک حرص میخوری از دست کارات.

مردی ک بهت گفته برو زن یکی دیگه شو یعنی کلا حسابت نمیکنه،براش مهم نیست یکی دیگه ببوستت یا باهات رابطه داشته باشه،براش مهم نیست گریه میکنی و درد میکشی...اخه این آدم ب چ دردت میخوره؟

الان درگیر درد عشقی فک میکنی داغی،دو روز دیگه پشیمون میشی از کارات

شوهره یا دوست پسر ؟

شوهر به این راحتیا نمیتونه ول کنه بره. دوس پسره

ب این فک کن ک داری خودت بخاطر کی بی ارزش میکنی و عذاب میدی،اون تورو نخواست خب ب جهنم ،توام اونو نخواه،ولش کن دختر،بزا بره گم شه،بزا اون ناراحت از دست دادن کسی باشه اونقد عاشقش بود

برو یه مرد دیگه رو امتحان کن شاید خوب بودن. کلی مرد تو این دنیا هست که مجردو تنهان و کسی دوسشون نداره اونوقت چسبیدی به یه بیشعور. مردایی هستن که با یه غذای خوب و کمی توجه عاشقت میشن و یه عمر باهات خوب میمونن.

2706