2733
2734

یکسالگی بردمش۴۶.۵ بود.امروز ک رفته تو ۱۶ماهگی .بازم بردمش .همون قد بود.مال شما چند بود؟اضافه شد

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥

من به اين نتيجه رسيدم گاهى اشتباه وزن و قد مى گيرن.نبايد خودمونو خيلى اذيت کنيم.ببرش پيش متخصص,بهدلشتى ها فقط بلدن غر بزنن.

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....

عزیزم من اخرین بار یک سالگی بردمش 46 بود و شانزده ماهگی همون 46 ولی چهار سانت قدش اضافه و وزنش فقط دویست گرم اضافه شده بود به دکترش گفتم. گفت جای نگرانی نداره همه بچه ها بازه زمانی یک تا دو سال دو سانت به دور سر شون اضافه میشه.  قرار نیست هر بار اضافه شه البته بهداشت به من گفت دور سر و وزن ارتباط مستقیمی با هم دارن وقتی وزنگیری زیاد نباشه دور سر هم اضافه نمیشه که دلیل وزن نگرفتنش دندون در آوردن بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر دفعه که نباید اضافه شه..اوایل زیاده بعد به مرور خیلی کم میشه چون اگه هردفعه بخواد یه یانت یه سانت زیاد شه تا چندسال دیگه کله میشه قد پنجره خونه

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2728
بهداشت نبر دقيق نيس

امروز بردم مى گه از دو ماه پيش هيچى پيشرفت وزن نداشته مى خواستم بگم پس اين همه شيرو تو حلق تو ريختم؟؟؟سرى پيش اشتباه وزن گرفتن....گفته دو هفته ديگه بىا,بدم مياد ازشون...

2740

بهداشت دقیقا به منم گیر داد یه سالگی پسرم .  بردمش پیش دکترش.. گفت میشینه ؟میتونه بلند شه؟ گفتم دکتر یه ماهه راه میره پسرم. گفت خوب اصن نیازی نیس من دور سرشو حتی اندازه بگیرم . فعالیتهای کودک شما خیلی خوب و نرماله .همین واسه ما کافیه 

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
امروز بردم مى گه از دو ماه پيش هيچى پيشرفت وزن نداشته مى خواستم بگم پس اين همه شيرو تو حلق تو ريختم؟ ...

اره.اشتباه هم زیاد میکنن.گاهی هم وزنه خرابه

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥

تازه سرى پيش هنوز هوا سرد بود ,لباساش زياد بود اين سرى تاپ شلوارک بود....حرصم گرفت شوهرم هم اومد حرف اونو تکرار کرد....

من ديشب با ترازوى خودمون گرفتم هشت بود...انروزمى گه هفت ونيم....تازه قدش و دورسرش رشد داشته فقط وزنش هيچى رشد نداشته...

2706