2737
2734
عنوان

شوهرمو پرت کردم از خونه بیرون

932 بازدید | 35 پست

اول ترو خدا تایپیک قبلی مو گزارش بزنید چون عکس اون ج نده رو گذاشتم دنبال دردسر نیستم بفهمه بره شکایت 

پیرو خیانت های مکرر ک بهم میکرد باز من التماس ک بیا بمون و …این بار ک فهمیدم خیلی خیانتش فجیع بوده و خیانتش جنسی بوده و اونم کجا تو ی اتاق از شرکتش 

و…حتی ی شب دختره رو برا دوستش برده رابطه داشتن جلو چشم شوهرم بعد شوهرم ب دختره پیام داده ب غرورم بر خوده مال دوستمو خوردی ببین کثافت کاری تا چ حدددددد

امشب چند دست لباس گذاشتم تو پلاستیک براش اومد زنگ زد در باز کردم تا اومد پشت در واحد در وا کردم پلاستیک پرت کردم بیرون 

شوهرم هنگ هنگ بودش 

ی ۱۰دقیقه وایساد پلاستیک رو نگاه کرد بعد ورش داشت و رفت نمیدونم کدوم قبرستونی رفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

🤯🤯🤯🤯🤯😶😶😶😶😑😑😑😑😑

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
2740

فک کنم رفت خونه اون  دنبال مابقی عشقو حالش

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
تایپیک های قبلم رو بخون شب گوشیش چک کردم همه چی چت هاشون خوندم افتضاح رابطه جنسی داشتن در حد لالیگا

چقد شوهرت ول کرده که حتی پیاماشو پاک نمی کرده.  واقعا ببخشید ولی طلاق بهترین گزینه بوده و کار درستی کردی انتخاب کردی و مهریتون تمام و کمال بگیر

2706