2733
2734
عنوان

شوهرمو پرت کردم از خونه بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 35 پست
تایپیک قبلمو بخون با ی ج نده رابطه جنسی داشت من فهمیدم بعد شوهرم طلبکار بود ک تقصیر تو بده ک من رفتم ...

خوندم عکس اون تحفه رو هم دیدم...پس توقع داری بگه خودم هوس بازم ؟مردا تاچیزی میشه دست خودشونو میندازن جلو تو رو مقصر میکنن خودشونم قهر میکنن میرن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوندم عکس اون تحفه رو هم دیدم...پس توقع داری بگه خودم هوس بازم ؟مردا تاچیزی میشه دست خودشونو میندازن ...

اره دونستم میخواد بیاد دست پیش بگیره گفتم بذار خودم پرتش کنم بیرون کثافت رو 

ببین از این میسوزم ک من هزار خودم رو گذاشتم براش باز رفت در کو ن این ج ندها 

اره دونستم میخواد بیاد دست پیش بگیره گفتم بذار خودم پرتش کنم بیرون کثافت رو  ببین از این میسوز ...

خلایق هرچه لایق..اگه مردا میگن تقصی شماس که ما میریم با یکی دیگه خب خودشونم هزار تا ایراد دارن مگه ما رفتیم با کس دیگه؟

2731
خلایق هرچه لایق..اگه مردا میگن تقصی شماس که ما میریم با یکی دیگه خب خودشونم هزار تا ایراد دارن مگه م ...

همون بخدا ما دلمون یذره کج بره شوهر و اطرافیان جسمامون در میارن 

ببخشید رفتم عکسو دیدم کوبیده از نو ساخته بازم خوب در نیومده فیلت رم گذاشته . مردا چ بی لیاقت شدن

اره بخدا اگر منو دیده باشی بخدا همه ازم تعریف میکنن بااینک هیچ کاری نکردم 

هم خیلی کم سن تر از اونم همم اصلا قیافه ام قابل مقایسه نیستش

ببخشید رفتم عکسو دیدم کوبیده از نو ساخته بازم خوب در نیومده فیلت رم گذاشته . مردا چ بی لیاقت شدن

عزیزم کدوم تاپیکشه عکس من رفتم چیزی نبود ؟

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
2740
یاااااا خود خداااااا🤯🤯🤯🤯عاقا تو اول خودت برو ی ازمایش بده این با دختره فوووق خیابونی رفته رو کار ...

خدا مرگش بده ببین اخه با چ کثافتی رفته تو رابطه با چ ج نده خیابونی ای ینی هربار نگاه عکس میکنم عصبی میشم ک با ی پیر دختر خیابانی رفته 

خدا مرگش بده ببین اخه با چ کثافتی رفته تو رابطه با چ ج نده خیابونی ای ینی هربار نگاه عکس میکنم عصبی ...

اسی عکس خودتو میشه بزاری ‌؟ گزارش زدم اونو برات جقدم حال بهم زن بود تمامن عمل بود که 

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
خدا مرگش بده ببین اخه با چ کثافتی رفته تو رابطه با چ ج نده خیابونی ای ینی هربار نگاه عکس میکنم عصبی ...

خیلی ذهن و روانش کثیفه تو فقط دعا کن خودت سالم باشی گور پدر اون بره گمشه 

با کسیم رفته تو رابطه ک دوتا دوتا ساپورت میکنه

2706