2733
2734
عنوان

مادرشوهر

3690 بازدید | 151 پست

شما میان خونتون چن روز میمونن من خونم۴۳متره دوهفتس اومدن میخان برگردن آخرای برج۳باخاهرشوهرمو بچه هاشو برادرشوهرمو زن و بچش برگردن دسشویی هم وسط پذیراییع سختمع واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رو نده بهشون... جلو شوهرت خوب رفتار کن شوهرت نبود بی محلی کن پاشن برن

وای من برعکسم جلو شوهرم محلشون نمیدم پشت شوهرم مث چی تحویلشون میگیرم دست خودمم نیست

گــ🌹ـلی نمانده خـ🦋ـودت گل باش...
وای من برعکسم جلو شوهرم محلشون نمیدم پشت شوهرم مث چی تحویلشون میگیرم دست خودمم نیست

وا چرا اخه اشتباه نکن سوارت میشنا جلو شوهرت خیلی بهشون محبت کن ولی پشت سر شوهرت محل نده چون اگه بگن زنت محل ما نمیده شوهرت باور نمیکنه

وا چرا اخه اشتباه نکن سوارت میشنا جلو شوهرت خیلی بهشون محبت کن ولی پشت سر شوهرت محل نده چون اگه بگن ...

وقتی شوهرم هست و میبنم زیادی داره بهشون محبت میکنه من حرصم میگیره اخمم میره تو هم

گــ🌹ـلی نمانده خـ🦋ـودت گل باش...
وقتی شوهرم هست و میبنم زیادی داره بهشون محبت میکنه من حرصم میگیره اخمم میره تو هم

ممنم مث تو بودم جوری که خونه مادرشوهرم اگه شوهرم به بقیه محبت میکرد میرفتم تو اتاق تنها میشستم و اشک میریختم چون خیلی حساس بودم رو این قضیه

2706