2737
2734
عنوان

چطوری بفهمونم نمیریم خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 3118 بازدید | 134 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام،اجی انتظار چه نظری داری من مطلقا با جادو جنبل و فالو خرافات مخالفم نمیگم رد کنید ولی اینا هرروز یه ماجرا درست میکنن من تک دخترم و به داداش دارم اگه داداشم همچین چیزی بهم بگه من میکم مورد پسندم نیست ولی خودت هم میخوای یه جورایی پیگیر شو

چقدر کامل و خوب توضیح دادی بنظرم همون فکر خودت درسته. کیس های بهتری هست. حالا سر یه رودرواسی داداشت ...

مچکرم عزیزم که خوندی همرو ، درسته باید یجوری خیلی سریع اب پاکی رو بریزم رو دستشون 

دختری از آهار🦚
2731
بعد هم ببین اینا چقدر پرروان که میخوان شمارو توعمل انجام شده بزارن برن بیان تا قبول کنید. شمایباررفت ...

چه ربطی به ترک بودن داشت الان؟ مام ترکیم ولی خودمون غالب نمیکنیم ب کسی 😐 بستگی به سطح خانواده داره چقد خودشون پایین بیاره حالا این خانواده تو همه ی قومیت ها هست 

ربطش اختلاف فرهنگی و سطح متفاوت عقیده هست

عزیزم به تحصیل ربطی نداره 

چون خیلی از این دسته آدما دیدم که میگم

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
اصرارشون برا اومدن به خونه ی شما و مادرتون دعا و جادو ریختن تو خونه زندگیتونه... سریع اعلام برائت کن ...

برای همین داداشم میگه نزار بیاد 😂 حالا اونم هر روز داره زنگ میزنه که کی خونه ای بیام 

دختری از آهار🦚
2740
چه ربطی به ترک بودن داشت الان؟ مام ترکیم ولی خودمون غالب نمیکنیم ب کسی 😐 بستگی به سطح خانواده داره ...

ماهم ترکیم و به فرهنگ و سطح شعور وادب طرف مقابل خیلیییییی اهمیت میدیم.درضمن ترک ها خیلی سخت گیرن موقع ازدواج دخترهاشون حداقل برای خاندان ما که اینطور بوده

من خوشبخت ترین و خوش شانس ترین بانوی جهانم،خدایا شکرت❤❤❤
زشت نیس  فردا داداشتون بیچاره شد نگید که چرا نگفتیم

ما که ابدا نمیخوایم اونو بگیریم فقط میخوایم یجوری بفهمونیم که برن ، اما مستقیم گفتن ک نمیشه ، یهو بگیم دخترتونو نمیخوایما 😂

دختری از آهار🦚
اره ، چون براش اول این مهمه که طرف ادم خوبی باشه ، اخه کیس های تحصیلکرده هم داشتیم که خیلی دیگه پررو ...

اینا به دردتون نمیخورن و خطر ناک اصلا

مستقیم و بدون توهین بفرمایید بهشون که ما به درد هم نمیخوریم

داشت هم به دوستش بگه که به اونا بگن

ما که ابدا نمیخوایم اونو بگیریم فقط میخوایم یجوری بفهمونیم که برن ، اما مستقیم گفتن ک نمیشه ، یهو بگ ...

آخه شما خواستگاری نکردید که خجالت بکشید 

وقتی زنگ زدن بگید به چه مناسبت میاید؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2706