2733
2739

با توجه به توضیحات تاپیکام

من پولو طلاو..... هرچی بود داشتم فروختم که

بتونیم خونه بگیریم 

کع قرارشد ماشین بجاش به نامم بزنه

اما ماشین که هیچی به نامم نزد

رفته قراردادم به اسم خودش نوشته

حالا که حقمو خاستم میگه نمیخامت بیا جداشیم

البته اینم بگم ها مدام از بهمن مااه میگه از چشم

افتادی 

منم گفتم هااا چیه تا حقمو خاستم میگی بیا جداشیم

گفت اره

منم گفتم باش درخواست بده جدا میشیم

حق با کیه بنظرتون 

؟؟؟؟؟ 

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاد خواهرم افتادم که با پول کارمندی خودش خونه خرید البته دوره ارزونی شوهرش مدام میگفت به نام من بزن آخرش جدا شدن البته یه عوضیه به تمام معنا بود بعد خواهرمم یه روز خوش نداشت

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2728
فقط دعواتون بخاطر این مسئله بوده؟شاید خیلی بد باهاش حرف زدی دلش شکسته،شایدم دنبال بهونست

خب حالا که یکبار حقمو خاستم میگه بیا جداشیم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
یاد خواهرم افتادم که با پول کارمندی خودش خونه خرید البته دوره ارزونی شوهرش مدام میگفت به نام من بزن ...

الان خوشبخت شد؟

2738
مردی که اینطوری حرف از جدایی میزنه یا میگه از چشمم افتادی اصلا به درد زندگی نمیخوره 

همیشه با کوچکترین بحثی میگه

تا الانم من فقط زندگیو نگه داشته بودم

حداقل مهریتو بزار اجرا همینجوری دست خالی نرو که

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
تو زندگی مشترک ،، همه چیزو مگه نباید اشتراکی استفاده کنید؟؟ وقتی با هم زندگی میکنید و برای یه هدف تل ...

اون برای من حساب کتاب میکنه من چرا نکنم؟؟

بعدش این مدام بم میگه که نمیخامت

الان خوشبخت شد؟

کی؟ 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
قبلا مشکلی باهم نداشتین؟

از بهمن ماه سگ شده بش بشدتت شک دارممم

2706