2733
2734
عنوان

شوهرم گفت میخام جداشیم منم گفتم باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 22 پست
حداقل مهریتو بزار اجرا همینجوری دست خالی نرو که

اره گفتم همه چیو بده چشم میرم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گفتم همه چیو بده چشم میرم

افرین 

درخواست طلاقم از سمت تو نباشه چون تو دادگاه به نفع اون میشه بذار خودش بره درخواست طلاق بده 

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
خب قبلش اوکی بود همه چی عزیزم؟ دعوایی مشکلی چیزی نبود تو زندگیتون؟

چرا تو عقدم کار به طلاق افتاد

من زندگیو نگه داشتم

ولی دیگه مدام بهم میگه نمیخامت خسته شدم منم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2731
افرین  درخواست طلاقم از سمت تو نباشه چون تو دادگاه به نفع اون میشه بذار خودش بره درخواست طلاق ...

اره گفتم درخواست بده گفت باش ولی گریه نکنی پشیمون بشی

ولی بخدا من کاری نکردم خودش مدام میگه از چشمم افتادی

اره گفتم درخواست بده گفت باش ولی گریه نکنی پشیمون بشی ولی بخدا من کاری نکردم خودش مدام میگه از چشمم ...

غلط اضافه میکنه کسی که قراره خودش و هفت جدش پشیمون بشه اونه

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
غلط اضافه میکنه کسی که قراره خودش و هفت جدش پشیمون بشه اونه

بخدا فقط گفتم باید ماشین اسمم باشه گفت ن

گفتم قرارداد خونه باید به اسمم باشه میگه نه

من نمیخامت

خودم فک میکنم زیرسرش بلندشده یکبارم دیدم تو تلگرامش

ربات چت داره اما دیگه چیزی ندیدم

بخدا فقط گفتم باید ماشین اسمم باشه گفت ن گفتم قرارداد خونه باید به اسمم باشه میگه نه من نمیخامت خ ...

شاید راه پاک کردن و رد گم کنی رو یاد گرفته 

کاش طلاهاتو نمیفروختی

ببین برو تو تنظیمات تلگرام قسمت داده ها و ذخیره سازی بعد بزن گزینه میزان استفاده از حافظه

هر کانالی چیزی رفته باشه میاد بالا برات