2777
2789

آره من یه مدت اینجوری بودم کلا خوابم نمیومد میخوابیدم نصفه شب می‌پریدم و تو سرم کلی صدا پلی میشد یه داستانی داشتم

قرص خواب آور دکتر داد خوردم اون شب تب و لرز کردم

فقط بگم یه مدت بیخیال باش

زور نزن که ای بخوابم فلان 

شباام یه قرآن کوچیک بزار کنارت صلوات بفرست درست میشی 

چیزی نیس غصه نخور درکت میکنم کامل 

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             توجه کن: دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
آره من یه مدت اینجوری بودم کلا خوابم نمیومد میخوابیدم نصفه شب می‌پریدم و تو سرم کلی صدا پلی میشد یه ...

خیلی بده خسته شدم از بس تبخال زدم گاهی خوابی نمیبنما منتها میپرم ولی اغلب اوقاتش محتوای خوابامم عجیب غریبه اصلا 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

خیلی بده خسته شدم از بس تبخال زدم گاهی خوابی نمیبنما منتها میپرم ولی اغلب اوقاتش محتوای خوابامم عجیب ...

منم همینجوری بودم 

حساس نشو عب نداره اصلا بیخیال شو بیدارم شدی دوتا صلوات بفرست بعد دوباره با آرامش آب بخور برو سر جات

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             توجه کن: دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
2803