2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نگاه کردم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2731
2740

الان داستان چیه خب 

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞

جریان چیه

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊  هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄

خطاب به اولی : آسو خیلی قشنگه که، یکی از دوستام اسمش اینه 😑 درک نمیکنم منطق بعضیا رو

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2706