2733
2739
عنوان

بیا خصوصیاتتونو بگید حدس بزنیم متولد چه ماهی هستید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1207 بازدید | 201 پست
درست گفتی

دوست مردادی دارم 😂

اشنام

یه سکوت معنادار بهتر از حرفای بی‌معنیه ..! 🦋️             شازده‌کوچولو: چرا خاطرات خیلی بی رحمن؟          روباه: چون دستتو میگیرن و میبرن به روزایی که هیچوقت بر نمیگردن :) 🦊🧝🏻                                  بـ‌رگ از درخـ‌ت خـ‌سـ‌تـ‌ــہ مـ‌یـ‌شـ‌د                 پـ‌ایـ‌یـ‌زو بـ‌ــهـ‌ونـ‌ه مـ‌یـ‌کـ‌رد :) 🍂                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولش نوشتم دی که 😄

فک کردم منظورت منم.😂

گفتم خصوثیات بگو ما حدس بزنیم کدوم ماهی ن خودت بگو😂

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2731
😂😂 حس ششم یه آبان ماهی رو هیچکس نداره  گاهی اوقات فکر میکنن‌ جنم

من واسه ماه های دیگ رو نمیدونم شاید باشه 

ولی تو ماه شناسی و خصوصیات ماه ها بزنی بهمن رو برای حس ششم میاره 😂

یه سکوت معنادار بهتر از حرفای بی‌معنیه ..! 🦋️             شازده‌کوچولو: چرا خاطرات خیلی بی رحمن؟          روباه: چون دستتو میگیرن و میبرن به روزایی که هیچوقت بر نمیگردن :) 🦊🧝🏻                                  بـ‌رگ از درخـ‌ت خـ‌سـ‌تـ‌ــہ مـ‌یـ‌شـ‌د                 پـ‌ایـ‌یـ‌زو بـ‌ــهـ‌ونـ‌ه مـ‌یـ‌کـ‌رد :) 🍂                                                   
واقعا آبانیارومخن🤣ناراحت نشی😘

ن 😢

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2740
ب شخصه هنوز یه ابانی ندیدم ک اخلاق درست حسابی داشته باشه🤣🤣

پ من چیم😢

همون پس ولی بخدا مغرور نیستیم. شایعس🤣🤣🤣

😂اخی 

2706